Нові надходження книг до бібліотеки. Підбірки, анотації, оновлення

(СТОРІНКА ЗНАХОДИТЬСЯ НА РЕДАГУВАННІ
ВИБАЧТЕ, ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ)

Фонд бібліотеки регулярно поповнюється новою літературою. Тож спеціально для наших користувачів були відібрані найактуальніші та найновіші книги. Даний список буде час від часу оновлюватися, тож слідкуйте, аби не прогавити щось важливе!

...

/Files/images/2020tsb/96838900_3056874387704041_1122388388826054656_o.jpg Джек Шафер, Марвин Карлинс «Включаем обаяние по методике спецслужб».
Эта книга – практическое пособие по обучению тому, как общаться с людьми и влиять на них. Ее автор, в прошлом агент ФБР, специализировался на поведенческом анализе, обучении и найме агентов.Книга предназначена для всех, кто хочет найти новых друзей или укрепить существующие отношения, сделать более приятными случайные встречи, а также для тех, кто хочет получать больше чаевых и бонусов.На русском языке публикуется впервые.Читайте онлайн полную версию книги «Включаем обаяние по методике спецслужб» автора Джека Шафера на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Включаем обаяние по методике спецслужб» где угодно даже без интернета.

/Files/images/2020tsb/97917139_3056864254371721_7147066068647804928_o.jpg Дейл Бредесен. «Альцгеймер — не вирок!»
Кожен знає когось, хто видужав від раку, але й досі ніхто не згадає нікого, хто видужав від хвороби Альцгеймера.У книжці «Альцгеймер — не вирок!», що змінює парадигму, доктор медицини Дейл Бредесен наводить найдієвіші поради щодо профілактики, запобігання, а можливо, й перемоги в двобої з хворобою Альцгеймера. У книжці зауважено, що хвороба Альцгеймера— це не лише одне захворювання, як наразі вважають, а аж три. Автор означує 36 метаболічних чинників (живильні мікроелементи, гормональний рівень, сон), які можуть викликати «скорочення» в мозку і знизити когнітивні функції. У протоколі ReCODE, що є результатом понад 20 років досліджень деменції, автор наводить рекомендації щодо відновити балансу метаболічних чинників шляхом зміни способу життя, приймаючи різноманітних вітамінів і зміни раціону харчування, підвищення фізичної активності й зниження стресових ситуацій. Результати дотримання рекомендацій вражають! Із перших десяти пацієнтів дослідження дев’ятеро показали значне поліпшення когнітивних функцій уже через 3–6 місяців. «Альцгеймер — не вирок!» дарує нові надії широкому загалу пацієнтів, няням, лікарям і лікувальним центрам, дає змогу зазирнути всередину науки і пропонує покроковий план, який фундаментально змінить наше сприйняття хвороби Альцгеймера і навіть те, що ми про неї думаємо.

/Files/images/2020tsb/97136624_3054260077965472_745692780277268480_o.jpg Тім Гарфорд "Речі, що змінили світ. Історія економіки в 50 винаходах"
Прості винаходи можуть запускати глобальні процеси й фундаментальні перетворення. Вони зміщують баланс економічних сил, визначають переможців і переможених, змінюють соціальні відносини та відкривають тисячі нових можливостей. А ще розповідають історію про те, як змінюється й функціонує наш світ.
Яким чином винайдення грамофона поглибило нерівністьу статках? Який вплив на бізнес мав винахід бритви Gillette? Чому поява кондиціонерів для повітря стала не лише питанням комфорту в домівках, а й заселення цілих територій?

/Files/images/2020tsb/96531092_3054260341298779_586570357993897984_o.jpg Дарон Аджемоґлу, Джеймс Робінсонт «Чому нації занепадають. Походження влади, багатства і бідності»
Чому деякі нації багаті, а інші - бідні? За яким критерієм це визначати: добробут та злидні, високий та низький рівень охорони здоров'я, достатня кількість їжі та її нестача? Яка цьому причина - культура, кліматичні умови, географія? Чи, може, неправильна політика? У світі існують нації, які протягом своєї історії так і не змогли досягнути успіху. Вони постійно говорять про свої кроки на шляху до достатку, але результату немає. Натомість ми бачимо інші країни, які постійно ростуть та розвиваються, і рівень життя у таких країна є значно вищим, ніж у інших. Чому так стається? Які процеси та рішення впливають на це? Саме ці питання досліджують автори і саме на них пропонують свою власну відповідь. Книга ґрунтується на п'ятнадцятирічних дослідженнях. Її рекомендують читати Білл Гейтс та Марк Цукерберг.

/Files/images/2020tsb/97101894_3051056591619154_7640040941708902400_o.jpg Ростислав Семків «Як читати класиків»
Ця книжка про підкорення могутньої сили — сили літератури. Автор веде непростим, проте цікавим шляхом: через різні жанри та творчість відомих письменників — від Олександра Дюма та Еміля Золя до Вірджинії Вулф та Джона Толкіна. За час подорожі читач навчиться розуміти книжки краще: вловлювати неочевидні сенси і зв’язкиміж текстами, отримувати задоволення від складного письма і, врешті, виробляти власні стратегії читання.
Ростислав Семків – літературознавець, критик, автор книги «Як писали класики», перекладач, директор видавництва «Смолоскип», доцент кафедри літературознавства «Києво-Могилянської Академії». Лектор LITOSVITA. Стажувався у Гарвардському університеті. Член журі багатьох літературних премій...

Деніел Сміт «Думати, як Альберт Ейнштейн»
Відомий в усьому світі Божевільний Професор зі скуйовдженим волоссям думав би інакше, якби в ньому не поєдналися такі унікальні якості, як інтелект, інтуїція та уява, що зробили його генієм. Пропонована книга дає можливість поглянути на події ХХ століття очима видатного вченого, гуманіста, громадського діяча...

Чак Паланік «Бійцівський клуб»
Суспільство схоже на конвеєр, де люди з порожніми очима виконують механічну роботу, щоб продукувати їжу, одяг, меблі, автомобілі… Усі ті речі, без яких неможливе життя сучасної людини. Які, власне, і замінили їй сенс життя... Особистість замість геніальних ідей здатна тепер давати лише сировину для виробництва мила... Та, втративши все, можна здобути свободу... Цей роман не лише розхитує основи. Він підриває їх, як терорист підриває вибухівкою хмарочос. Він буде бити в обличчя фактами, які важко спростувати. А вам залишиться лише, як боксеру-невдасі, пропускати удар за ударом. Без надіх на хепі-енд, але з надією, що на місці знищеної цивілізації відродиться щось більш людяне. Що хтось пожаліє китів, яких вбивають заради коштовних парфумів. Що рак і безсоння не будуть вбивати. Що можна буде посміятися над смертю. Побачити її страшну красу. І зрозуміти сенс життя.

...

/Files/images/2020tsb/Ричард Бах.png Річард Бах "Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон "
«Чайка по имени Джонатан Ливингстон» - книга на самом деле про людей. В каждом из нас живет чайка Джонатан Ливингстон, которая борется с нашей внутренней Стаей обыденности, которая прилетает неизвестно откуда, поселяется в нас, и начинает плодиться и устанавливать свои правила. И на всю эту огромную Стаю найдется хотя-бы одна чайка, которую не устраивает привычный ход вещей, а значит она будет бороться со всем привычным, со Стаей, и с самим собой...

/Files/images/2020tsb/1 книги.jpg Брайан Літтл "Я, моє «я» та ми"

Браян Р. Літтл вважає, що людська свідомість — це потужний інструмент, який впливає абсолютно на всі сфери життя. У своїй книзі він намагається це довести, а також відповідає на найбільш хвилюючі запитання і розвіює найпоширеніші міфи: чому люди вішають одне на одного ярлики, яку шкоду приносить тотальний конт­роль, у чому різниця між екстравертами й інтровертами або чому не варто довіряти розповсюдженим особистісним тестам. З гумором і безгроміздких медичних термінів, але спираючись на власні багаторічні дослідження, автор по-новому розкриває вплив свідомості на добробут і стосунки в соціумі.

/Files/images/2020tsb/2 книги.jpg С.Кови "7 навыков высокоэффективных людей"

Эта книга — мировой супербестселлер, работа № 1 по теме личностного роста. Она оказала большое влияние на жизни миллионов людей во всем мире, включая Билла Клинтона, Ларри Кинга и Стивена Форбса. Половина крупнейших мировых корпораций, входящих в рейтинг Fortune 500, посчитали своим долгом ознакомить своих сотрудников с философией эффективности, изложенной в «Семи навыках». О чем эта книга? Во-первых, она излагает системный подход к определению жизненных целей, приоритетов человека. Эти цели у всех разные, но книга помогает понять себя и четко сформулировать жизненные цели. Во-вторых, книга объясняет, как достигать этих целей. И в-третьих, книга показывает, как каждый человек может стать лучше. Причем речь идет не об изменении имиджа, а о настоящих изменениях, самосовершенствовании по сути. Книга не дает простых решений и не обещает мгновенных чудес. Любые позитивные изменения требуют времени, работы и упорства. Но для людей, стремящихся максимально реализовать потенциал, заложенный в них природой, эта книга — дорожная карта.

/Files/images/2020tsb/3 книги.jpg Харв Т. Экер "Думай как миллионер. 17 уроков состоятельности для тех, кто готов разбогатеть"

Мировая сенсация! Книга, издаваемая в 33 странах! Вы узнаете, о чем думают, что чувствуют и как поступают самые богатые люди планеты, а главное – что мешает вам стать одним из них. Первый в мире финансовый психолог Харв Экер поможет вам выяснить, какая «финансовая программа» установилась у вас на уровне подсознания и как она влияет на ваши текущие отношения с деньгами. Следуя его простым правилам, вы перепрограммируете себя на гораздо более высокий уровень доходов и достижений. Вы узнаете, как грамотно распоряжаться своими деньгами, какие источники пассивного дохода существуют и как, используя такое явление как «сложный процент», многократно увеличить свой капитал.

/Files/images/2020tsb/IMG_20200527_112754.jpg Дара Корній "Чарівні істоти українського міфу. Духи природи"

У віруваннях праукраїнців світ не мав чіткого поділу на видимий, природний, та невидимий, позаприродний. Люди поклонялися богам, намагаючись здобути їхню прихильність, і водночас спілкувалася з істотами нижчого порядку. Наші давні предки вшановували дерева і трави, джерела та ріки, гори і степи, ліси та поля, населяли їх химерними чарівними істотами, яких називали духами. Прадавні українці персоніфікували вітри, буревії, дощі, снігопади, пори року й інші атмосферні та природні явища.

...

А також переглядайте новинки у наших лонгрідах:

«Kids Book Fest 2020»«Kids Book Fest 2020»

Глибокі та інтелектуальні книжки з психології

...Та віртуальних виставках:

Віртуальна виставка до ювілея 110 років від дня народження Івана Неходи

Мальовничі віртуальні книжкові виставки від Центральної дитячої бібліотеки

Кiлькiсть переглядiв: 86

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.