Увага! Конкурс! Усім бібліотекам Фрунзенського р-ну

Загальноміський огляд-конкурс серед публічних бібліотек міста Харкова на кращий буктрейлер

Увага! Конкурс! Усім бібліотекам Фрунзенського р-ну

Центральна міська бібліотека ім. В. Г. Бєлінського за підтримки Департаменту культури Харківської міської ради оголошує у 2016 році загальноміський огляд-конкурс серед публічних бібліотек міста Харкова на кращий буктрейлер

Буктрейлер - короткий відеоролик за мотивами книги; його основне завдання - розповісти про книгу, зацікавити, заінтригувати читача. Буктрейлери спрямовані на популяризацію книги та читання серед різних вікових категорій читачів.

Мета та завдання конкурсу:- активізувати рекламно-інформаційну діяльність бібліотек з метою залучення дітей, підлітків та молоді до читання;- створити позитивний імідж бібліотеки;- популяризувати читання за допомогою Інтернет-ресурсів;- удосконалити рекламу книги й читання за допомогою сучасних піар-технологій;- підвищити професійний рівень та активізувати творчий потенціал бібліотечних фахівців.

Організація загальноміського конкурсу

1. Брати участь у конкурсі можуть усі публічні бібліотеки ЦБС міста.

2. До участі в конкурсі прийматимуть відеосюжети, створені за книгами-ювілярами 2016 року.

3. Учасники конкурсу мають право надавати свою продукцію у двох номінаціях:- Буктрейлер дитячої книги-ювіляра;- Буктрейлер книги-ювіляра для дорослих.

4. Конкурс триватиме з 1 березня по 28 жовтня 2016 року.

5. Конкурс проводитимуть у два етапи:1-й етап - районний, з 1 березня по 20 жовтня;2-й етап - загальноміський, відбудеться 28 жовтня на базі ЦМБ ім. Бєлінського: презентація буктрейлерів, які стали переможцями районних етапів конкурсу.

6. Підсумки й нагородження переможців загальноміського конкурсу - в ЦМБ ім. Бєлінського 28 жовтня 2016 року.

7. Переможців конкурсу в кожної номінації визначатиме незалежне журі з представників бібліотечної громадськості Харкова.

Вимоги до буктрейлерів, наданих на конкурс- Книга, за якою створено буктрейлер, повинна перебувати у фонді бібліотеки.- Оцінюватиметься повнота та глибина розкриття теми, оригінальність створеного буктрейлеру.- До розгляду прийматимуть тільки авторські роботи.- Роботи учасників конкурсу повинні будуть розміщені в You Tube і на сайтах бібліотек.- Тривалість буктрейлеру - не більше ніж 3 хвилини.- Буктрейлер може бути створено за допомогою будь-якої програми.

Додаткова інформація:

Как сделать буктрейлер?

Памятка для создания буктрейлера

Этапы создания буктрейлера

Презентация - Как создать буктрейлер?

Как сделать буктрейлер?

Подборка примеров буктрейлеров:

Буктрейлер БУКТРЕЙЛЕР. Война и мир Буктрейлер - Куприн Гранатовый браслет.wmv Буктрейлер Маленький принц.mp4 Буктрейлер на книгу Л.Толстого "Анна Каренина" Буктрейлер Гарри Поттер Буктрейлер Мастер и Маргарита

/Files/images/талант!!.jpg

On-line проект "Молодые таланты Харькова" - прийміть участь і Ви!

Дата останньої зміни 15 Січня 2018