Історія бібліотеки-філіалу №15

/Files/images/Рисунок1.jpg

Бібліотека – філія №15 була заснована при Кулиничівській селищній раді Харківського району в 1957 році. Бібліотека займала одну кімнату у старому приміщенні ради (по вулиці Кулиничівській).
В 2002 році селищна рада разом з бібліотекою перейшла в нове приміщення – колишню будівлю контори ДГ «Українка», яке розташовано в сел. Кулиничі на вулиці 7-ої Гвардійської Армії, 14. Для бібліотеки було виділено дві кімнати площею 70 м. кв., зроблено капітальний ремонт, придбані нові меблі, оргтехніка.
В 2012р. Верховна Рада України прийняла постанову «Про зміну і встановлення меж міста Харків, Дергачівського і Харківського районів Харківської області» згідно з якою частина території Кулиничівської селищної ради, в тому числі і смт Кулиничі, увійшли в межі міста Харкова.
В 2013 р. Харківська обласна рада прийняла рішення про виключення смт Кулиничі Харківського району з облікових даних. При цьому Кулиничівська селищна рада не була ліквідована. Бібліотека – філія № 15 перейшла із сумісної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району у комунальну власність територіальної громади міста Харкова.
На даний час бібліотека є структурним підрозділом ЦБС Немишлянського району міста Харкова, знаходиться в приміщенні Кулиничівської селищної ради.
Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.