Історія бібліотеки-філіалу №42

Запрошуємо тебе завітати до бібліотеки №42, яка була відкрита ще в 1979 році. В теперешній час фонд бібліотеки складає 27 тис.одиниць книг. Щорічно бібіліотеку відвідують 15 тис. читачів: дошкільнята, учні 1-9 класів, керівники дитячим читанням.
Струкрура бібліотеки:
Абонемент - розміщує велику кількість цікавих книг і журналів та пропонує читачам видання на різноманітний смак, українську і зарубіжну класику, також сучасну літературу:
-фантастика, пригоди;
-детективи, фентезі;
-казки і комікси;
-також літературу з географії, історії, економіки, спорту, культури та мистецтва.
Читальний зал - де панує атмосфера затишку та комфорту. Тут зібрана цікава та корисна література, в якій можна знайти відповіді на тисячі запитань та отримати допомогу в підготовці шкільних завдань.Друже, ти вирішив стати читачем нашої бібліотеки? Тому швидше прямуй до нас і ознайомся з правилами користування:
- Записатися до бібліотеки може кожна дитина, пред'явив паспорт батьків.
- Користувач бібліотеки може взяти додому не більше п'яти примірників літератури на 30 днів.
- Термін користування книгами можна продовжити особисто або за телефон: 711-78-48.- Якщо будь-яка книга загублена, або зіпсована треба повернути до бібліотеки такуж книгу або замінити її книгою рівноцінною за змістом та вартістю.
Бажаємо приємних зустріч з книгою!