Історія бібліотеки-філіалу №45

Бібліотека-філія № 45 Фрунзенської ЦБС. Була заснована в 1970 році. З першого дня роботи бібліотека стала для користувачів другою домівкою, де зігріваються серця і душі. Протягом усіх цих років колектив співробітників змінювався, але незмінною залишалася атмосфера привітності, творчого ентузіазму і дбайливого ставлення до книги і читачів. Двері нашої бібліотеки відкриті для всіх, незалежно від віку, соціального стану, національності та віросповідання.
У 2008 році в бібліотеці було відкрито читальний зал, в якому читачі мають можливість, отримувати необхідну інформацію для навчання, роботи і душі.
Бібліотека № 45 традиційно продовжує виконувати функції дозвіллєвого та культурного центру. Як відзначають читачі бібліотеки - вільний, невимушене спілкування виявляється дуже корисним для людей. Вони, отримуючи інформацію про нові надходження, обмінюються досвідом, допомагають радою іншим, знаходять однодумців і друзів.
В даний час бібліотека-філія №45 щорічно обслуговує більше 3000 користувачів. У бібліотеці працюють 2 відділу: затишний читальний зал і абонемент видачі літератури додому. Її універсальний фонд налічує понад 25 тисяч документів. Близько 50% нових надходжень - книги і журнали, подаровані бібліотеці читачами і жителями мікрорайону. Кожен, хто любить книгу, обов'язково знайде тут літературу до душі. Вас чекає великий вибір класичної та сучасної художньої літератури, а також фонд навчальних і довідкових видань для студентів і школярів з різних галузей знань. У фонді є також дитяча література.
Бібліотека тісно співпрацює з громадськими, культурними організаціями Харкова, і шкільними закладами мікрорайону, з якими спільно проводяться масові заходи.
З ініціативи читачів з листопада 2015 року бібліотека співпрацює з клубом Ветеранів. Цей Клуб - притулок для людей, чий вік вимірюється не паспортними даними, а бадьорістю духу і станом душі. Є в клубі свій актив і постійні члени. Завдяки теплій, доброзичливій атмосфері уваги, люб'язності, розуміння літні люди знаходять в Клубі тепло спілкування.