Історія ЦДБ

/Files/images/IMG_7552.JPG

Історія нашої бібліотеки розпочалася в далекому 1954 році у невеличкому фінському будиночку у приватному секторі тоді ще Орджонікідзевського району. В 1971 році нам виділили нове приміщення за адресою вул. Невельська, 5. Після великої реконструкції та капітального ремонту у вересні 1974 року бібліотека відчинила для читачів тепер уже Фрунзенського району свої двері і плідно працює для вас до сьогоднішнього дня.
Наші фонди налічують більш як 60 тисяч одиниць, ми обслуговуємо 3 тис. 180 читачів. До ваших послуг 2 відділи (абонемент та читальний зал), 5 компютерів з безкоштовним інтернетом, вільний доступ до Wi-Fi. Наші бібліотекарі завжди готові вам допомогти, підказати, дати пораду.
Регулярно ми проводимо цікаві заходи, приурочені до актуальних подій. Бібліотека співпрацює зі школами та гімназіями району: №24, №32, №38, №61, №63, №72, №181 та дошкільними навчальними закладами.
Наші двері для вас завжди відчинені! Ми завжди вам раді!