/Files/images/tsdb/hend-meydiki/хенд-мейдики.jpg

Статут клубу

Творчий клуб рукодільників «Юні хенд-мейдики» створений у 2015 році при Центральній дитячій бібліотеці Немишлянської ЦБС. Це творче об’єднання дітей різного шкільного віку із спільними інтересами до різноманітних технік рукоділля. Клуб працює на добровільній основі за чітко визначеним планом конкретних дій. Клуб не є політичним. В його основі є розвиток творчих здібностей, створення естетичних і корисних речей.

Клуб «Юні хенд-мейдики» здійснює свою діяльність тільки в межах ЦДБ. Членство в клубі не обмежується віком, соціальним положенням, відношенням до релігій.

Вищим органом самоврядування в клубі є Рада клубу.

Мета клубу

Виховання у дітей любові до прекрасного, сприяння їх творчій самореалізації та духовно-естетичному самовдосконаленню, формування естетичних смаків та художньо-творчих здібностей, розкриття нових талантів, згуртування творчих дітей району, організація їх дозвілля, обмін думками та досвідом, заохочення до читання.

Завдання клубу

Знайомство з різноманітними техніками рукоділля, розвиток художньо-естетичного кругозору, активне спілкування на задану тему.

Формування естетичного світосприйняття, розвиток естетичних смаків.

Збагачення внутрішнього світу молоді, формування системи художніх знань, загальної культури, потреби у творчій самореалізації.

Організація книжково-ілюстративних виставок за темами засідань.

Сприяння в проведенні змістовного дозвілля школярів.

Права і обов’язки членів клубу:

Член клубу зобов'язаний:

1. Бути патріотом свого клубу і берегти його честь.

2. Брати активну участь в житті клубу.

3. Працювати над собою.

4. Опановувати знання.

5. Ставитися з повагою до керівників клубу.

Член клубу має право:

1. На постійну справу, доручення.

2. Бути організатором якої-небудь справи.

3. Бути присутнім на тому заході, в організації якого бере участь.

Форми роботи клубу:

Літературно-мистецькі свята, майстер-класи, фольклорні вечори, зустрічі з цікавими людьми тощо.

Девіз клубу

Ми креативні, творчі, активні,

Любим ліпити, шити, творити!

Завжди шукаємо нові знання!

Ми «Юних хенд-мейдиків» дружна сім’я!

Гасло клубу

Якщо ви дійсно хочете зробити щось, ви знайдете спосіб. Якщо ви не хочете цього робити, ви завжди знайдете виправдання.

Список постійно діючих членів клубу «Юні хенд-мейдики» на 2018 рік

1. Корольов Владислав, учень 6-А класу школи №63

2. Малиш Павло, учень 6-А класу школи №63

3. Борботько Марія, учениця 4-А класу школи №72

4. Іскандерова Каміла, учениця 4-А класу школи №72

5. Шевякова Марія, учениця 4-А класу школи №63

6. Шульга Олег, учень 6-А класу школи №49

7. Ісаєва Ірина, учениця 3-А класу школи №32

8. Юр’єва Вікторія, учениця 8-А класу школи №63

9. Аксьонов Олександр, учень 6-А класу школи №15

10. Аксьонов Максим, учень 3-А класу школи №15

План роботи клубу «Юні хенд-мейдики» на 2018 рік

№ з/п Дата Назва та зміст роботи Форма проведення Кіл-ть осіб Відповідальний Примітки
1. 10.01.2018 «Пташина їдальня» майстер-клас з виготовлення годівничок 10 Обідіхіна А.С.
2. 09.02.2018 «Даруймо любов» майстер-клас з виготовлення листівки-валентинки 10 Обідіхіна А.С.
3. 28.03.2018 «Весняні фантазії» майстер-клас з виготовлення декоративн. квітів 10 Обідіхіна А.С.
4. 05.04.2018 «Великдень веселий прикрасив оселю» майстер-клас з виготовлення Великоднього декору 10 Обідіхіна А.С.
5. 17.05.2018 «Вишивані мотиви» флешмоб до Дня вишиванки з оглядом різних технік вишивання України та світу 10 Обідіхіна А.С.
6. 01.06.2018 «Веселі пряники» майстер-клас з розпису імбирних пряників в рамках бібліотечного «Малеча-фесту» 10 Обідіхіна А.С.
7. 06.07.2018 «Купальські дива» народознавча бесіда, майстер-клас з виготовлення купальських вінків 10 Обідіхіна А.С.
8. 01.08.2018 «Барвисте літо» майстер-клас з виготовлення квітів в техніці орігамі 10 Обідіхіна А.С.
9. 10.09.2018 «Читаємо красиво» майстер-клас з виготовлення книжкових закладок 10 Обідіхіна А.С.
10. 23.10.2018 «Барвистий настрій» майстер-клас з виготовлення осіннього декору 10 Обідіхіна А.С.
11. 11.11.2018 «Кавове серце» майстер-клас з виготовлення топіарію 10 Обідіхіна А.С.
12. 30.12.2018 «Новий рік вже на порозі» майстер-клас з виготовлення новорічних листівок 10 Обідіхіна А.С.