Онлайн-презентація "Видатний історик Слобідської України"

Центральна бібліотека ім. Д.І. Писарєва Немишлянського району м.Харкова представила 9.11.2017 у Територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району м.Харкова презентацію по краєзнавству «Видатний історик Слобідської України», присвячену видатному історику, меру м.Харкова, ректору Харківського Імператорського університету Д.І.Багалію.

Онлайн-презентація "Видатний історик Слобідської України"

Онлайн-презентація «Видатний історик Слобідської Украни»

Центральна бібліотека імені Д.І. Писарєва презентує онлайн-презентацію «Видатний історик Слобідської Украни» до 160-річчя з дня народження Дмитра Івановича Багалія, видатної особистості, котра зробила вагомий внесок в розвиток та історію міста Харкова.

Дмитро Іванович був професором історії, ректором Харківського університету і міським головою. Ця людина, можна сказати, «головний» історик Харкова і Слобідського краю. Він домігся, щоб вищу освіту могли отримувати жінки і євреї, для яких раніше двері університету були закриті. Мер-історик вирішував усі справи в житті міста, аж до своєчасного вивезення і спалювання сміття. Була Перша світова війна, але бюджет міста завдяки зусиллям Багалія вдалося зберегти бездефіцитним.

Презентація була представлена в клубі «Класснаякомпания»


Багато наших читачів вже бачили яскраву виставку "Мрій! Читай! Мандруй!" і оцінили її гідно, однак думка нових читачів нашої бібліотеки також має велике значення.
У світ подорожей занурилася наша нова читачка з головою. І не дивно: Віталіна відкрила для себе нову літературу про Харків, путівники по найзагадковішим країнам світу, а також нашу повітряну кулю."Я не змогла втриматися від нових яскравих фото з такими якісними книгами і декором", - зазначила дівчина.Подорожуйте разом з нашою бібліотекою та відмінного настрою всім!

/Files/images/FLW/коллаж кроссинг 3.jpg

Для наших улюблених читачів, для тих, хто в дорозі, на роботі, в школі, але хоче слідкувати за останніми гарячими новинами бібліотечного світу, і навіть для тих, кому ліньки йти в бібліотеку - відеоогляд виставки "Мрій! Читай! Мандруй!" представляє спеціально для Вас Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва в рамках проекту УБА "Display-кросинг".

Display-кросинг

Display-кросинг 2017

«Display-кросинг» продовжує подорожувати Україною з девізом цьогорічного проекту Молодіжної секції УБА, - Мрій! Читай! Мандруй!

Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва до Вашої уваги представляє свій варіант подорожі - повітряною кулею.Ми запрошуємо всіх подорожувати разом з нами: туристичними маршрутами рідної Харківщини, зануритися в подорож з фантастичними героями пригодницького світу, та поділитися своїми знахідками і враженнями.До речі, для цього Вам не треба пакувати валізи та бронювати квитки на Гаваї - достатньо завітати до нашої бібліотеки.На Вас чекають дивовижні мандри з книгою, повні позитивних емоцій і вражень + відкрита фотозона з повітряною кулею.А ми чекаємо на Вас!

/Files/images/FLW/коллаж кроссинг 1.jpg/Files/images/FLW/коллаж кроссинг 2.jpg

Неповторна країна - Данія

Дні Данії у Харкові майже закінчились та наша бібліотека завершує їх фотовиставкою туристичних пам'яток "Неповторна країна - Данія". Величні резиденції та музеї, вишукані палаци королів, парки розваг і незрівнянні скульптури - неповторні місця Данії для наших улюблених читачів, спеціально від Центральної бібліотеки імені Д. І Писарєва.

/Files/images/FLW/dania/d1.jpg /Files/images/FLW/dania/d10.jpg /Files/images/FLW/dania/d2.jpg /Files/images/FLW/dania/d3.jpg /Files/images/FLW/dania/d8.jpg /Files/images/FLW/dania/d9.jpg

А ми тую козацьку славу збережемо!

Центральна бібліотека імені Д. І Писарєва вітає Вас З Днем Захисника України, З Днем Козацтва та Днем Святої Покрови!

Нещодавно до нас завітали учні 5-Б класу школи № 2, яким довелось пройти випробування на витривалість, мужність та вдачу у козацькому квесті "А ми тую козацьку славу збережемо". Завдання на кмітливість та швидкість наші козачки пройшли з великим успіхом!Координатори квесту з упевненістю можуть сказати, що учні 5-Б - справжні козаки, за що кожна команда отримала медалі.Нашим улюбленим маленьким читачам ми також презентували книжкову-виставку екскурс "Степ та воля - козацька доля".

/Files/images/FLW/коллаж 1.jpg /Files/images/FLW/коллаж 2.jpg

Центральна бібліотека імені Д.І.Писарєва презентує відео-арт "Не женщина - ветер" до 125-річчя з дня народження видатної поетеси, чудової жінки Марини Цвєтаєвої.

«Никакая страсть не перекричит во мне справедливости. Делать другому боль, нет, тысячу раз, лучше терпеть самой. Я не победитель. Я сама у себя под судом, мой суд строже вашего, я себя не люблю, не щажу» М.Цвєтаєва

Відео-арт "Не женщина - ветер" (Марина Цвєтаєва)

З 6-го жовтня 2017 года в Харкові стартував фестиваль "Дні Данії в Харкові", фестиваль триватиме до 14-го жовтня.

Неділя Данії в Харкові

/Files/images/FLW/new-piktochart_24934547.png Борець за Незалежність України

Cьогодні 2 жовтня - 111 років із дня народження Івана Багряного – великого українського прозаїка, поета та публіциста. Ми шануємо спадщину великого письменника та рекомендуємо до читання його неперевершені твори.

Перші публікації І. Багряного викликали читацьке схвалення й водночас гострий осуд з боку радянської критики. За принципові національні погля­ди його було заарештовано й відправлено на заслання. Декілька років пись­менник провів на Далекому Сході. Там він багато спілкувався з жителями Зеленого Клину — місцевості, що була заснована переселенцями з України. На основі одержаних у цей час вражень митець пізніше створив роман «Ти­гролови».

До Вашої уваги представляється лонгрід на честь Дня народження великого українського письменника - Івана Багряного, спеціально від Центральної бібліотеки іменіД. І. Писарєва.Для перегляду - натисніть на посилання:http://project406900.tilda.ws/

Новые тренды, новые факты - "Новое Время"

Современные тенденции развития можно охарактеризовать двумя словами – глобализация и ускорение. Технологии, производство и вся наша жизнь ускоряются с каждым днем. Экономики различных государств с каждым годом всё теснее переплетаются между собой, интернет объединяет миллионы людей по всему миру, транспорт позволяет не задумываться о расстояниях, события в одном регионе мира, так или иначе, влияют на все страны.

Журнал «Новое время» на своих страницах освещает актуальную информацию во многих направлениях: начиная с бизнеса и заканчивая искрометным юмором, а креативный подбор материала позволяет читателю окунуться в новый день, в новые тенденции и события.

Встречайте в нашей библиотеке специальную выставку: Новые тренды, новые факты – «Новое время» с 22 по 30 сентября. Постоянные читатели уже успели ознакомиться и оценить самые свежие номера журнала, – спеши увидеть и ты!

/Files/images/FLW/нв2.jpg /Files/images/FLW/нв3.jpg /Files/images/FLW/нв5.jpg /Files/images/FLW/нв11.jpg /Files/images/FLW/нв9.jpg /Files/images/FLW/нв13.jpg

/Files/images/FLW/нв1.jpg

Онлайн презентація

Користувачам інтернет залу нашої бібліотеки була запропонована онлайн презентація «Дорога - это, значит, путь ...» (До 80-річчя книги Джона Р. Р. Толкіна "Хоббіт, або туди і назад»)

Онлайн презентация "Дорога - это, значит, путь..."

1 вересня – це не звичайний день. Це День Знань. Це час, коли деякі дітлахи вперше після веселих і тривалих літніх канікул йдуть до школи, а деякі підлітки починають доросле життя у Вищих навчальних закладах. 1 вересня завжди нагадує про те, що час не стоїть на місці, і особа піднялася на новий, більш дорослий рівень у своєму житті.

Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва вітає всіх зі святом 1 вересня! В цей святковий і урочистий момент ми бажаємо вам радості, нових вражень, нескінченного натхнення та великого успіху!

/Files/images/FLW/1-veresnya.jpg

Святковий концерт до Дня міста та 74-ї річниці визволення міста Харкова від нацистських загарбників на бульварі Юр’єва ознаменувався яскравими зірками, веселим настроєм та активністю мешканців Немишлянського району. Наша бібліотека активно долучилась до святкування та не оминула увагою наших постійних читачів кольоровими візитками. Фотозвіт з місця події від нашої бібліотеки.

/Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/402.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/403.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/404.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/405.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/407.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/408.jpg

/Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/409.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/410.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/411.jpg

Синьо-жовте сполучення на українському прапорі — одне з найдавніших. Він втілює віковічні прагнення нашого народу до миру, праці, краси. Адміністрація Немишлянського району Харківської міської ради провела урочисту церемонію підняття Державного Прапора України 23 серпня по проспекту Петра Григоренка, 17, яка ознаменувалася великою кількістю присутніх мешканців району. Централізована бібліотечна система Немишлянського району активно приймала участь на церемонії. Вашій увазі представлено фотозвіт з місця подій від нашої бібліотеки.

/Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/0140.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/020.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/080.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/070.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/090.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/0130.jpg

Централізована бібліотечна система Немишлянського району активно приймала участь у Траурній панахиді 22 серпня від Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради, яка була присвячена 74-й річниці визволення м. Харкова від нацистських загарбників на братській могилі по вулиці Рибалка. Вашій увазі представляється фотозвіт з місця подій від нашої бібліотеки.

/Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/003.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/004.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/006.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/008.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/009.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/010.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/007.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/011.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/012.jpg

Шануйте святині своєї Держави

Державний Прапор — це не тільки символ, гордість і святиня, а ще й емблема України, яка символізує її суверенітет, її незалежність. Розмову про Україну та про її символи можна вести без кінця-краю, бо така багата і щедра наша земля, така славна її історія. Шануйте святині своєї держави, пам’ятайте, що за право мати власні символи — герб, прапор, гімн — наш народ заплатив мільйонами людських життів, відданих за Україну, за її волю, за честь і славу, за народ.

До вашої уваги представлено від Центральної бібліотеки імені Д. І. Писарєва книжкові виставки «Прапор – символ нашої держави»; «Знай, воля народу – найвища мета. За неї боротися буду…» з приводу Дня Незалежності України; «Живим – уклін. Загиблим – слава.» з приводу 74-ї річниці визволення міста Харкова від нацистських загарбників. Ми, громадяни України, повинні знати, поважати символи своєї Вітчизни і не дозволити нікому поглумитися над ними. Пишатися тим, що маємо свою державу, свою землю, свою мову, свої традиції, свої символи, свою історію і ніколи не забувати про неї. Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва щиро вітає наших читачів та мешканців зі святами!

/Files/images/FLW/113.jpg /Files/images/FLW/114.jpg /Files/images/FLW/115.jpg /Files/images/FLW/116.jpg /Files/images/FLW/117.jpg /Files/images/FLW/118.jpg

/Files/images/FLW/111.jpg

Еко вітрина

Екологічні проблеми є одними з найбільш серйозних проблем сучасного суспільства. З цього приводу у нашій бібліотеки проводиться виставка "Еко вітрина".

Відповідальність за вирішення екологічних проблем лежить на державі в першу чергу, але кожен окремо взятий громадянин міг би почати покращувати екологію з себе, якби менше використовував автомобіль, не смітив в недозволених для цього місцях і не забруднював водойми.

Не будьте байдужими і захищайте природу!

/Files/images/tsb/308.png /Files/images/tsb/302.png /Files/images/tsb/303.png /Files/images/tsb/304.png /Files/images/tsb/305.png /Files/images/tsb/306.png

/Files/images/tsb/301.png

Міжнародний день захисту дітей

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.
У зв’язку з цим Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва на урочистому концерті до Міжнародного дня захисту дітей у парку на бульварі Юр’єва провела книжкову виставку-огляд «Нехай же щирий сміх дитячий, над Україною луна».Фотозвіт з місця події від нашої бібліотеки!

/Files/images/tsb/40.png /Files/images/tsb/10.png /Files/images/tsb/20.png

/Files/images/tsb/70.png /Files/images/tsb/60.png /Files/images/tsb/90.png

Kharkiv Book Fest 2017

«Kharkiv Bookfest» 2017 – актуальний фестиваль міста Харкова, де демонструється, що книга - це найдоступніше джерело пригод, а також невід'ємна річ будь-якої реальної подорожі. Центральна бібліотечна система Немишлянського району без виключень долучається до цього фестивалю і у реальному часі проводить віртуальні мандрівки країнами Європи.

/Files/images/BookFest_2017/401.png /Files/images/BookFest_2017/402.png /Files/images/BookFest_2017/405.png /Files/images/BookFest_2017/406.png /Files/images/BookFest_2017/407.png /Files/images/BookFest_2017/408.png

/Files/images/BookFest_2017/409.png /Files/images/BookFest_2017/410.png

Великобританія - країна прекрасних легенд і суворої романтичної історії. Великобританія – острівна держава, велика частина території якого розташована на двох великих островах, розділених водами Ірландського моря. В рамках книжкового фестивалю «Kharkiv Bookfest» в Центральній бібліотеці імені Д. І. Писарєва 26 травня відбулась віртуальна подорож «З книгою по Великобританії», в якій прийняв участь 8 клас ЗОШ № 2.

Поряд з активною участю учнів у міні-тесті на знання англійських авторів книг та творів, бібліотекою була проведена презентація «З книгою по Великобританії» по найяскравішим літературним та культурним пам’яткам Англії, а також відео-мандрівка Лондоном по історичним і культурним центрам міста. Подорож супроводжувалася активними коментарями та діалогом з учнями про актуальні цікаві факти з життя сучасної Великобританії.


/Files/images/tsb/105336.jpg

Сьогодні вишиванка — вже дань традиціям. Це не лише патріотичний, але і дуже стильний одяг. Кожен — від дорослого до дитини — повинен мати в своєму гардеробі вишитий одяг.

Центральна бібліотека імені Д. І, Писарєва представляє лонгрід до Всеукраїнського Дня вишиванки! -http://project236704.tilda.ws/

Чарівна краса вишиванки

Всеукраїнський день вишиванки у нашій бібліотеці - це перш за все урочистий одяг, оформлення, а особливо, зустріч наших улюблених читачів!Книжкова виставка фольклор "Чарівна краса вишиванки" - невід'ємна частина цього урочистого заходу, а також наш чарівний колектив бібліотеки у національному одязі.

/Files/images/tsb/201.png /Files/images/tsb/203.png /Files/images/tsb/204.png /Files/images/tsb/205.png /Files/images/tsb/206.png /Files/images/tsb/207.png

Пам’ятник Маршалу Жукову по проспекту Петра Григоренка урочистий захід з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – фото звіт заходу від нашої бібліотеки.

/Files/images/tsb/IMGP5104.JPG /Files/images/tsb/IMGP5109.JPG /Files/images/tsb/IMGP5114.JPG

Траурна панахида на Братській могилі воїнів по вулиці Рибалка з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – фото звіт від нашої бібліотеки.

/Files/images/tsb/IMGP5039.JPG /Files/images/tsb/IMGP5047.JPG /Files/images/tsb/IMGP5060.JPG

Святковий концерт «Величне свято перемоги в серцях нащадків буде жити!» до 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на майданчику біля ХЗОШ № 61 – фото звіт від нашої бібліотеки.

/Files/images/tsb/1к.jpg /Files/images/tsb/2к.jpg /Files/images/tsb/3к.jpg

За тих, хто пав в бою за крок до Перемоги

Сьогодні відбулася зустріч по заявці "За тих, хто впав в бою за крок до Перемоги", яку провела Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва ЦБС Немишлянського району спільно з Літературно-музичним об'єднанням «Нива.» у Територіальному центрі для малозабезпечених і самотніх пенсіонерів Немишлянського району. До речі, «Нива» існує вже 87 років і не перестає дивувати своїм безмежним талантом і творчою думкою. Авторські пісні та вірші, що прозвучали на зустрічі справили незабутнє враження на присутніх, які в свою чергу супроводили виступаючих бурхливими оплесками та схвальними коментарями.

/Files/images/tsb/м03.jpg /Files/images/tsb/м04.jpg /Files/images/tsb/м06.jpg /Files/images/tsb/м01.jpg

Дев'яте травня... Дев'ятий день останнього місяця весни - значне і важливе свято. У цей день ми радіємо і вітаємо, один одного з перемогою, згадуємо і сумуємо за загиблими в ту нелегку пору, витираємо сльози радості, коли переглядаємо фільми про Велику перемогу і захоплюємося, дивлячись парад на головній площі країни.

З цієї нагоди з 3 по 8 травня запрошуємо Вас переглянути книжкову виставку-спогад "О войне, о товарищах, о себе" у Центральній бібліотеці імені Д. І. Писаєва.В українському законодавстві День Перемоги визначається як день «торжества безсмертного подвигу народу — переможця над фашизмом, всенародної пам'яті про його боротьбу за свободу і незалежність Батьківщини».Велика Вітчизняна війна почалася 22 червня 1941 року і тривала довгих 4 роки. Багато чого перенесли радянські люди за роки фашистської окупації, але все-таки вони перемогли. Народ проклав своїми руками до Дня Перемоги дорогу. Тільки завдяки його самовідданій праці та бойових заслугах, Радянський Союз зміг виграти цю війну, хоча зробити це було нелегко.У повітрі буде стояти дух тріумфу і трагедії. І яким би не було небо над головами людей в це свято, похмурим або сонячним, прохолодним або спекотним, воно завжди буде прояснюватися святковим і барвистим салютом у всіх куточках нашої України.

Поки ми живі - ми пам'ятаємо!

/Files/images/tsb/105.png /Files/images/tsb/101.png /Files/images/tsb/103.png /Files/images/tsb/106.png /Files/images/tsb/102.png

/Files/images/tsb/107.png

"Велике щастя бути вільною людиною"

У територіальному центрі для малозабезпечених і самотніх пенсіонерів Немишлянського району бібліотекарі Центральної бібліотеки імені Д. І. Писарєва провели зустріч по заявці "Велике щастя бути вільною людиною" (до Дня народження Т. Г. Шевченка). В ході зустрічі була представлена презентація, прочитані вірші, обговорена біографія і творчий шлях великого письменника, поета, художника Тарара Григоровича Шевченка. Присутні також зачитували вірші напам'ять і обговорили важливість творчості в сучасному суспільстві.

/Files/images/FLW/200.jpg /Files/images/FLW/100.jpg/Files/images/FLW/300.jpg/Files/images/FLW/600.jpg/Files/images/FLW/900.jpg/Files/images/FLW/400.jpg

Виставка-інталяція до 8 березня!

Шукаєте натхнення і нових творчих ідей? Тоді приходьте до Нас! Виставка-інсталяція до 8 березня в Центральній бібліотеці імені Д. І. Писарєва подарує вам казкову атмосферу свята жіночої краси і ніжності, весняної неповторності і барвистості! Поспішайте побачити яскраві ідеї!

/Files/images/FLW/121 2!.jpg/Files/images/FLW/121 4!.jpg/Files/images/FLW/121 3!.jpg

Новые поступления!

В Центральной библиотеке имени Д. И. Писарева новое поступление книг! Спешите увидеть новые книги: популярные бестселлеры, чарующие любовные романы, новинки современной фантастики и детектива!

/Files/images/FLW/3.jpg/Files/images/FLW/4.jpg

/Files/images/FLW/2.jpg

Щасливої Масляни!

Центральная бібліотека імені Д. І. Писарєва бажає Вам щасливої Масляни! Біля школи № 61 Голова адміністрації Немишлянського району та депутати Харківської міської ради щиро привітали всіх мешканців зі святом Масляни, а також представили казкове свято з піснями, танцями та іграми. Не оминуло це свято повз бібліотеку та її працівників. Ми дуже раді були присутніми та взяти участь на такому великому районному святі,та вітали всіх мешканців від нашої бібліотеки кольоровими листівками.

/Files/images/FLW/IMG06.jpg/Files/images/FLW/IMG04.jpg
/Files/images/FLW/IMG03.jpg

Основи комп'ютерних знань для всіх!

Ви хочете йти у ногу з часом? Спілкуватися з рідними по Інтернету? Бути обізнаним користувачем комп'ютерних технологій? Наша бібліотека переконана - Ви все зможете! Центральна бібліотечна система Немишлянського району запрошує всіх бажаючих на безкоштовне консультування та навчання комп'ютерній грамотності (в зручний для Вас час!). Будьте у тренді! Навчіться та пишайтеся своїми досягненнями!

/Files/images/FLW/Основи комп\'ютерних знань новый плакат.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.