Повернутися до звичайного режиму

Відтепер у нашій бібліотеці є один із культових творів Володимира Рутківського - "Сторожова застава".

Кожен з дитинства бажає опинитись в іншому світі. І хоча ми не можемо переміститися фізично, наша фантазія здатна долати будь-які кордони за допомогою талановитих письменників.
Володимир Рутківский - провідний дитячий український письменник та поет. Його творчість - це захоплюючі історії, в яких автор нерідко змішує історичну дійсність з фантастичними мотивами.Відтепер у нашій бібліотеці є один із культових творів письменника - "Сторожова застава".
Повість неперевершеного майстра українського дитячого історичного роману присвячена героїчним та маловідомим сторінкам нашого прадавнього минулого. Сонячне затемнення активує магічний часовий портал, крізь який Вітько Бубненко потрапляє з 21-го століття на тисячу років назад. Так починається його сповнена пригод подорож. Попереду смертельні небезпеки, чорна магія, зустріч з новими друзями і справжніми героями.