Коли не знаєш, що почитати

Книжкові віртуальні виставки бібліотек Немишлянської ЦБС

Щоб не губитись у потужному літературному масиві важливо отримуати якісну інформацію та мати порадника, який підкаже у якому напрямку можна і потрібно тримати пошук. Наша Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва та бібліотеки-філії Немишлянського району регулярно створюють віртуальні книжкові виставки, які не лише підкажуть, яку книжку слід прочитати вам, чи вашій дитині, але й нададуть змістовну інформацію по її змісту.

Наші виставки мають різний вигляд: лонгріди, відео-презентації, але кожна опирається на певну тематику. Тож переглядайте і читайте!

"Розмаїття" віртуальна книжкова виставка від Бібліотеки Писарєва Віртуальна виставка по В. Нестайко бібліотека-філія №42 "Казковий літай килим" вірт. вист. від бібліотеки-філії №42 "Атлант розправив плечі" вірт. кн. виставка. від Бібліотеки-філії №15

/Files/images/2020tsb/выставка вирт психол.pngВіртуальна книжкова підбірка для поціновувачів психології

/Files/images/2020tsb/фон для фб кидс бук фест.jpgВіртуальна книжкова виставка-лонгрід для дітей та їх батьків

/Files/images/2020_fl/tsdb2020/цдб плакаты.pngСлайд-виставки від ЦДБ для дітей