Старт занять “Дія.Цифрова освіта”

Перший тестовий урок

8 липня у бібліотеках Немишлянського р-ну стартував курс із цифрової грамотності “Дія.Цифрова освіта”

Сьогодні наші бібліотекарі на чолі із ментором Софією від Департаменту цифрової трансформації провели перший тестовий урок для наших digital-студентів.

Дуже шкодуємо, що в умовах карантину наш курс не може охопити більше студентів. Але все попереду! Ми запрошуємо Вас до навчання разом із Бібліотекою Писарєва. Не соромтесь, дзвоніть, залишайте свої контакти і як тільки зявиться можливість стати нашим студентом - ми Вас повідомимо!

/Files/images/2020tsb/Дія тестовий1.png /Files/images/2020tsb/Дія тестовий2.jpg

/Files/images/2020tsb/Дія тестовий5.jpg /Files/images/2020tsb/Дія тестовий4.jpg /Files/images/2020tsb/Дія тестовий3.jpg

Міський курс з цифрової грамотності організував Сектор цифрових навичок Департаменту Цифрової трансформації Харківської міської ради за сприяння Департаменту культури та підтримки генеральних партнерів, які забезпечили навчальними матеріалами: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МУЗЕЙ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА КОМП'ЮТЕРІВ" - Освітня програма “ Базового рівня комп'ютерної грамотності “ Антона Трубнікова”.

Курс функціонує за трьома напрямками комп’ютер з нуля (Центральна бібліотека), smart-фон з нуля (Бібліотека-філіал №42), google-аккаунт та його можливості (Центральна дитяча бібліотека).

Заняття проводяться на базі бібліотек та мережі партнерів двічі на тиждень за фіксованим розкладом - середа та четвер об 11:00. За часом заняття триває 1 годину 30 хвилин.

Курс базується на трьох основних принципах:
- доступність ( курс є безкоштовним, його можна відвідати в кожному районі за графіком);
- підтримка ( наявна менторська підтримка студентів, можливість отримати консультацію в рамках чек-листу);
- людяність ( система курсу знаходяться в постійному удосконаленні залежно від потреб).

Після проходження курсу - учні зможуть отримати сертифікат від Департаменту Цифрової трансформації про наявність у вас базового рівня знань з обраного напрямку.

Чек лист для тих, хто хоче детальніше ознайомитися із темами курсів