Кэй Ниони. On-line проект «Молодые таланты Харькова»

Наша бібліотека продовжує цикл виставок наших читачів.

«Сюрреалізм - це реальність, звільнена від банального сенсу».
Рене Магрітт

Зараз у читальному залі бібліотеки виставлені малюнки нашого активного користувача – Кея Ніоні. Кею —34 роки, у 2007 році він навчався у Харківському художньому училищі, надихнула на творчу роботу захоплива магія Девіда Копперфільда.

Його картини - нестримний політ фантазії, його стиль — сюрреалізм!

Незважаючи на фантасмагоричний, викривлений стиль подачі свого самовираження, його картини чомусь зовсім зрозумілі кожному, вони зможуть зачепити, розтопити або порушити будь-яке серце.

«Сюрреалізм - не партія, не ярлик, а єдиний у своєму роді стан духу, що не скут ні гаслами, ні мораллю. Сюрреалізм - повна свобода людської істоти і право його марити. Я не сюрреаліст, я - сюрреалізм.»
Сальвадор Далі

У його роботах багато хто знаходить частинку себе - ту саму «безуминка», без якої життя було б нудне і одноманітне.

Центральна бібліотека висловлює свою подяку Кею за його активність та співпрацю, а також сподівається, що ця виставка робіт надихне його на нові досягнення.

Ми запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку малюнків в читальній залі ЦБ імені Д.І.Писарева. Згодом з'явиться і її мультимедійна версія - чекайте на сайті та в соцмережах.

А наших відвідувачів ми закликаємо до участі у проекті, співпраці та активного творчого життя разом із бібліотекою.

Кэй Ниони. On-line проект «Молодые таланты Харькова»