Міжнародний день рідної мови

Наша бібліотека чекає вас у своїх стінах, та запрошує до перегляду книжкової виставки-декорації "Як парость виноградної лози, плекайте мову".

Тут ви знайдете:"Бесіду про культуру української мови", "Михайло Грушевський про українську мову і українську школу", "Загальне мовознавство", "Сучасний український правопис", "Форсований курс української мови", "Історія української літературної мови", "Таємниці слова", "Невмирущі знаки" та ін.

Наша книжкова підбірка пістріє різноманітністю та гумором. Так, наприклад книжка "Таємниці слова" популярно пояснює різноманітні явища та факти, пов'язані, з розвитком української мови. Книжка проіллюстрована дотепними малюнками.
"Невмирущі знаки" - збірка нарисів, що розповідає про народження писемності у різних народів світу. Окремий її розділ присвячений слов'янському алфавіту та кириллиці, простежючи шлях сучасного українського алфавіту.

Для користувачів нашого сайту ми продублювали деякі елементи виставки: декілька цікавих фактів про нашу унікальну українську мову, та правила, як потрібно правильно говорити, аби наша мова залишалася такою ж соковитою та милозвучною!

/Files/images/3272пр.jpg

/Files/images/1лист.jpg /Files/images/2лист.jpg /Files/images/3лист.jpg /Files/images/4лист.jpg /Files/images/5лист.jpg


/Files/images/listovki/Блокнот1.jpg /Files/images/listovki/Блокнот10-11.jpg /Files/images/listovki/Блокнот12.jpg /Files/images/listovki/Блокнот13.jpg /Files/images/listovki/Блокнот2.jpg /Files/images/listovki/Блокнот4.jpg /Files/images/listovki/Блокнот5.jpg /Files/images/listovki/Блокнот6.jpg /Files/images/listovki/Блокнот7.jpg /Files/images/listovki/Блокнот8.jpg /Files/images/listovki/Блокнот9.jpg /Files/images/listovki/Блокнот3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.