Зі святом 1 вересня!

В Україні день 1 вересня з давніх-давен — не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято — День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни.

І хоча 1 вересня не є вихідним, традиційно він супроводжується урочистими заходами — шкільними «лінійками», на яких присутні всі учні та викладачі. У цей святковий день першокласники знайомляться зі школою та своїм першим учителем. Старші за них школярі після тривалих літніх канікул переходять у наступний клас.

/Files/images/fotochki_tsb/IMG_0135-768x410.jpg

Традиціями цього свята, що передаються від покоління до покоління школярами, стали купа квітів для педагогів, пишні банти першокласників, гучний звук першого шкільного дзвоника і, звісно ж, найперший урок у навчальному році — «Урок Миру».

Чому новий навчальний рік починається саме в перший день осені? З XV століття новий рік в нашій країні починався 1 вересня, а всі школи в ті часи були церковними, тому за парти учні сідали саме з церковного нового року. За іншою версією, найважливіші сільськогосподарські роботи закінчувалися саме з приходом календарної осені, тому відпускати на навчання дітей без особливої шкоди для сім'ї можна було саме в цей час.

/Files/images/fotochki_tsb/den_znan.jpg

До речі, в Іспанії початок нового навчального року досі залежить від строків збирання врожаю, і в кожній провінції країни ця дата своя.

В інших країнах немає єдиної для всіх дати. Наприклад, у Німеччині та Франції навчальний рік починається в період із серпня до кінця вересня, в Італії — 1 жовтня, в Японії — 1 квітня, у Грузії — 20 вересня. В Австралії, на протилежному боці земної кулі, починають учитися в лютому, тобто, за їхнім календарем,— у кінці літа.

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. Зі святом Вас!

"Україно, я люблю тебе!"

Вітаємо всіх з наступаючим святом - Днем Незалежності України мобільною книжковою виставкою "Україно, я люблю тебе!" в читальному залі нашої бібліотеки.

День Незалежності кожного року нагадує не тільки українському народу, але і всьому світу, про існування незалежної, демократичної та унітарної країни. В цей день загострюється відчуття істинної національної приналежності. Саме тоді, як ніколи, виникає бажання вдягти українську вишиванку, скуштувати вареників і заспівати пісню про Україну.

Кожен громадянин України відчуває себе часткою цього свята. Визначання цього дня нагадує українцям про їх індивідуальність, а всьому світові про процвітання величної країни в центрі Європи.

Ми запрошуємо вас відвідати нашу виставку з 22 по 29 серпня

/Files/images/FLW/nezalejnst_2018/дн1.jpg /Files/images/FLW/nezalejnst_2018/дн2.jpg /Files/images/FLW/nezalejnst_2018/дн3.jpg

На Братській могили по вулиці Маршала Рибалка сьогодні відбулась Панахида присвячена 75-річчю визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників

Мешканці, ветерани та гості Немишлянського району вшанували пам'ять загиблих воїнів, взяли участь у покладанні квітів.Централізована бібліотечна система Немишлянського району долучається до цієї події та вшановлює великий подвиг ветеранів та загиблих.

/Files/images/FLW/210818_ryibalka/шрыб1.jpg /Files/images/FLW/210818_ryibalka/шрыб2.jpg /Files/images/FLW/210818_ryibalka/шрыб3.jpg /Files/images/FLW/210818_ryibalka/шрыб4.jpg /Files/images/FLW/210818_ryibalka/шрыб5.jpg


Keep calm and jazz on-2!

Цього тижня працівники Центральної бібліотеки ім. Д. І. Писарєва ЦБС Немишлянського району знову відвідали своїх друзів із Харківського благодійного єврейського фонду Хесед. На цей раз ми поспілкувалися із підопічними, які відвідують «Денний центр» та мають проблеми із пам’яттю та концентрацією уваги.

Озброївшись навичками музичної психології ми влаштували справжній сеанс терапії, де слухали релаксуючий джаз, співали пісні, читали улюблені книжки та обговорювали власні почуття та думки з цього приводу.

Ми можемо довести, що гарна музика та хороша література лікують не тільки розум, а й тіло )

/Files/images/FLW/jazz/djaz_2/джаз 2.jpg /Files/images/FLW/jazz/djaz_2/jazz.jpg /Files/images/FLW/jazz/djaz_2/джаз2.1.jpg

Keep calm and jazz on

З плином часу інтерес до джазової музики лише зростає. Вільний стиль життя, самовираження без обмежень, талант і професіоналізм - ось що відрізняє цей прекрасний жанр і робить його особливо привабливим.Музика, яка зародилася у нетрях найбідніших штатів США, музика, яка нищила увесь жаль та образи. Вона була народжена для того, щоб завоювати увесь світ. Джаз не звільнить ваше тіло, він звільнить ваш дух.

9 серпня Центральна бібліотека імені Д.І. Писарєва ЦБС Немишлянського району завітала на заняття Денного центру Харківського благодійного єврейського фонду Хесед із літературно-музичним міксом «Людина епохи джазу».Разом із підопічними фонду ми поринули в атмосферу Америки 20-х років, подивилися відео виступів кращих джазменів, а також взяли участь в обговоренні літератури. У залі знайшлося багато поціновувачів творчості Фіцджеральда та Капоте. Найбільш «джазовим» романом майже одностайно було визнано «Великого Гетсбі», а «Сніданок у Тіффані» знайшов позитивні відгуки серед жіночої частини аудиторії.Ми радимо людям бути відкритими до усього нового, адже, якщо ти відкриєш себе світові, тоді і світ відкриє себе тобі. Чекаємо на вас у стінах нашої бібліотеки.Keep calm and jazz on.

/Files/images/FLW/jazz/джаз.png /Files/images/FLW/jazz/джф1.jpg /Files/images/FLW/jazz/джф2.jpg /Files/images/FLW/jazz/джаз3.png /Files/images/FLW/jazz/джф3.jpg

Літнє меню в Центральній бібліотеці імені Д. І. Писарєва ЦБС Немишлянського району міста Харкова!

ЦЬОГО ТИЖНЯ, У МЕЖАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ МОЛОДІЖНОЇ СЕКЦІЇ УБА «DISPLAY – КРОСИНГ», НАША БІБЛІОТЕКА ПРИЙМАЄ ЕСТАФЕТУ МОБІЛЬНОЇ КНИЖКОВОЇ ВИСТАВКИ «ЧИТАЙ ЗІ СМАКОМ»!
З 23 ПО 29 ЛИПНЯ У ВАС Є НАГОДА НАСОЛОДИТИСЯ НЕЗВИЧНИМИ КНИЖКОВИМИ ІНСТАЛЯЦІЯМИ, АДЖЕ НАШЕ ЛІТЕРАТУРНЕ МЕНЮ ЗАДОВОЛЬНИТЬ НАЙПРИМХЛИВІШОГО ГУРМАНА. ДО ВАШОЇ УВАГИ: ПРЯНІ ДЕТЕКТИВИ З АРОМАТОМ КАВИ; СОЛОДКІ ДИТЯЧІ ПРИГОДИ З ОСВІЖАЮЧИМ ПРИСМАКОМ МОРОЗИВА; БАДЬОРІ ВИДАННЯ ДЛЯ ГАРНОГО НАСТРОЮ ТА БАГАТО ІНШОГО.
МЕРЩІЙ ДО БІБЛІОТЕКИ, ГАРНИХ КНИГ СТАНЕ НА ВСІХ )

/Files/images/fotochki_tsb/displey_krosing_2018/DSC05330.JPG /Files/images/fotochki_tsb/displey_krosing_2018/DSC05338.JPG /Files/images/fotochki_tsb/displey_krosing_2018/DSC05358.JPG /Files/images/fotochki_tsb/displey_krosing_2018/DSC05370.JPG /Files/images/fotochki_tsb/displey_krosing_2018/DSC05397.JPG /Files/images/fotochki_tsb/displey_krosing_2018/DSC05402.JPG

Екскурсії в бібліотеці - бути!

ЕКСКУРСІЇ В БІБЛІОТЕЦІ - БУТИ! НЕЩОДАВНО НАС ВІДВІДАЛИ ЮНІ ЧИТАЧІ, ЯКИМ МИ ПРОВЕЛИ ДЕТАЛЬНУ ЕКСКУРСІЮ ПО БІБЛІОТЕЦІ, РОЗПОВІЛИ ПРО ЖИТТЯ БІБЛІОТЕКИ, ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ НАШ ВЕЛИКИЙ ФОНД І ОБГОВОРИЛИ ЗНАЧУЩІСТЬ КНИГ В СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ.

/Files/images/FLW/ekskursya_310518_tsb/э1.jpg /Files/images/FLW/ekskursya_310518_tsb/э2.jpg /Files/images/FLW/ekskursya_310518_tsb/э3.jpg /Files/images/FLW/ekskursya_310518_tsb/э4.jpg

Detective BookFest

"- МІСІС СТОУН, РОЗКАЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ЩО САМЕ СТАЛОСЯ, - ВІД НЕТЕРПІННЯ СКАЗАВ ДЕТЕКТИВ ЕНТОНІ МАРТІН, БАЖАЮЧИ ШВИДШЕ ДІЗНАТИСЯ СУТЬ СПРАВИ.
- СТАЛОСЯ ЩОСЬ ЖАХЛИВЕ, МІСТЕР МАРТІН. СПРАВА В ТОМУ, ЩО ПРОПАВ НОВИЙ І ДУЖЕ ЦІННИЙ ЕКЗЕМПЛЯР КНИГИ ... "

З цього ми поринули в світ розслідувань, таємниць, інтриг і загадок. В рамках Kharkiv BookFest-2018 сьогодні була гра-бібліокешінг "Detective BookFest" в Центральній бібліотеці імені Д. І. Писарєва.Злочинець - знайдений, відбитки пальців і слідів - зняті, випробування - пройдені, абсолютно всі докази - зібрані. Кожен, хто сьогодні був, став справжнім детективом і допоміг головному бібліотекарю Місіс Стоун відшукати зниклий екземпляр цінної книги.

Ми дякуємо за участь в нашій грі і пропонуємо всім читачам насолодитися справжньою детективною атмосферою!Окрема подяка організаторам та спонсорам Kharkiv BookFest за можливість взяти участь у найкнижковому фестивалі міста.

/Files/images/FLW/bookfest_2018/бф2.jpg /Files/images/FLW/bookfest_2018/бф7.jpg /Files/images/FLW/bookfest_2018/бф8.jpg /Files/images/FLW/bookfest_2018/мп1.jpg /Files/images/FLW/bookfest_2018/мп2.jpg /Files/images/FLW/bookfest_2018/мп3.jpg

Онлайн-візитка "Україна - в серці Європи"

День Європи - свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року.

Україна - в серці Європи

"Чарівна краса вишиванки"

17 ТРАВНЯ ВЕСЬ СВІТ СВЯТКУЄ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ, СВЯТО, ПРИСВЯЧЕНЕ УКРАЇНСЬКІЙ НАЦІОНАЛЬНІЙ КУЛЬТУРІ І ТРАДИЦІЯМ. У ЦЕЙ ДЕНЬ, ЯКИЙ ЩОРОКУ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ У ТРЕТІЙ ЧЕТВЕР ТРАВНЯ, УСІ ОХОЧІ МОЖУТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО СВЯТА. ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ? ВСЕ ПРОСТО — ОДЯГНІТЬ ВИШИВАНКУ НА РОБОТУ АБО НАВЧАННЯ.

І, як завжди, ми не залишаємося осторонь важливих подій та зустрічаємо наших читачів виставкою-фольклором "Чарівна краса вишиванки", нашими посмішками та святковим вбранням.

/Files/images/FLW/vishivanka_2018/в2.jpg /Files/images/FLW/vishivanka_2018/в3.jpg /Files/images/FLW/vishivanka_2018/в4.jpg /Files/images/FLW/vishivanka_2018/в5.jpg /Files/images/FLW/vishivanka_2018/в6.jpg /Files/images/FLW/vishivanka_2018/в7.jpg

"Пам'ятаємо завжди"

МИ НЕ ХОЧЕМО ВІЙНИ. ЇЇ НЕ ХОТІЛИ Й ТІ, ХТО ГИНУВ. ВОНИ НЕ ДУМАЛИ ПРО СМЕРТІ, НЕ ДУМАЛИ ПРО ТЕ, ЩО НЕ ПОБАЧАТЬ БІЛЬШЕ НІ СОНЦЯ, НІ ТРАВИ, НІ ЛИСТІВ - НІЧОГО.
Вони хотіли жити! Ми повинні пам'ятати про це і шанувати великих войнів, які загинули. Ветеранів, які розповідають нам про події того страшного періоду.Виставка-пам'ять "Пам'ятаємо завжди!" на абонементі нашої бібліотеки відбуватиметься з 4 по 12 травня. Запрошуємо її відвідати всіх бажаючих.

/Files/images/FLW/9_maya_2018/в1.jpg /Files/images/FLW/9_maya_2018/в2.jpg /Files/images/FLW/9_maya_2018/в3.jpg /Files/images/FLW/9_maya_2018/в4.jpg /Files/images/FLW/9_maya_2018/в5.jpg /Files/images/FLW/9_maya_2018/в6.jpg

Захист прав споживачів

МАЙЖЕ КОЖЕН ДЕНЬ МИ КУПУЄМО ЩО-НЕБУДЬ. ІНОДІ ВІДБУВАЮТЬСЯ НЕПРИЄМНІ МОМЕНТИ: БРАКОВАНИЙ ТОВАР, НЕЧЕСНІСТЬ ПРОДАВЦІВ, ФІНАНСОВА І МОРАЛЬНА ШКОДА. ЯК У ТАКОМУ ВИПАДКУ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ТА СВОЇ ПРАВА? ЯК ВІДШКОДУВАТИ МАЙНОВІ ТА МОРАЛЬНІ ВТРАТИ?

Саме ці проблеми в рамках проекту "Право і життя" розглядав та обгрунтовував провідний юрист Вячеслав Манукян у Територіальному центрі Немишлянського району.Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» Вячеслав детально розглянув наступні питання:

* Права та обов'язки споживачів;

* Право споживача на належну якість продукції;

* Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості;

* Права споживача при придбанні товару належної якості.

/Files/images/FLW/ман1.jpg /Files/images/FLW/ман2.jpg /Files/images/FLW/ман3.jpg

Свято Великодня "Христос Воскрес!"

ВЕЛИКДЕНЬ СВЯТКУЮТЬ У ВСЬОМУ СВІТІ. НАЗВАТИ ЦЕЙ ДЕНЬ РЯДОВИМ СВЯТОМ БУЛО Б НЕПРАВИЛЬНО, АДЖЕ ВОНО ВВАЖАЄТЬСЯ КУЛЬТОВОЮ ПОДІЄЮ СВІТОВОЇ ІСТОРІЇ І ГОЛОВНИМ ДНЕМ ​​У РОЦІ ДЛЯ ВСІХ ПРАВОСЛАВНИХ ХРИСТИЯН. КОЖЕН, ХТО ШАНУЄ ЦЕ СВЯТО, ОТРИМУЄ НАДІЮ НА ПОРЯТУНОК, АДЖЕ ВОСКРЕС ХРИСТОС. СВІТЛЕ ВОСКРЕСІННЯ ПРИЙНЯТО НАПОВНЮВАТИ ДОБРИМИ СПРАВАМИ, ЧИМАЛО ОБРЯДІВ І ТРАДИЦІЙ В УКРАЇНІ ПОВ'ЯЗАНЕ З НИМ.

Центральна бібліотека імені Д.І Писарєва провела Свято Великодня "Христос Воскрес!" 5-го квітня 2018 р. у Територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району для пенсіонерів про історію Пасхи, останні земні дні Христа, святкування в наші дні. Була представлена презентація "Пасха".

Напередодні світлого свята Пасхи увесь христіянський світ святкує Благовіщення Пресвятої Богородиці. В цей день прийнято восхваляти Матір Божію, Свято Благовіщення одне із найбільших весняних свят. Слово "Благовіщення" означає добру, радісну звістку про те, що почалось звільнення роду людського від гріха і вічної смерті. В церкві в цей день святять проскури, а господарі в Україні випускають із хлівів тварин, щоб чули весну.

/Files/images/FLW/velikden/великдень 1.png /Files/images/FLW/velikden/великдень2.png /Files/images/FLW/velikden/великдень3.png

Майстер-клас "Весну закликаємо!"

/Files/images/FLW/ravnodenstvie_2018/рм1.jpg Стародавні вірили, що день весняного рівнодення – це день, коли нечиста сила має велику владу і силу. У цей день не можна думати про погане, всі негативні думки дуже швидко можуть стати реальністю.

Сумувати в день весняного рівнодення не можна в жодному разі, інакше так і проведеш цей рік в зневірі і нещасно. Вважалося, чим радісніше і веселіше пройде цей день, тим краще пройде і весь рік.

Сьогодні учні 3-А класу школи № 2 явно не сумували на майстер-класі «Весну закликаємо!» у нашій бібліотеці. Спільно з працівниками бібліотеки майстер-клас проводила наша активна та креативна читачка – Кузнєцова Вікторія.

У стародавні часи слов'яни в період рівнодення навесні відзначали свято Сороки. Вони вірили, що до рівнодення прилітає 40 птахів, і перші – жайворонки. Їх вважали символом свята, пекли булочки у вигляді пташок, пригощали ними гостей, а також виготовляли різноманітні прикраси.

Ось і ми вирішили приєднатись до цих традицій та зробили птахів із вовни. Заготовлені частини вовни поєднували між собою, формували голову та крила за допомогою ниток. Цими простими пташками можна прикрасити будинок або гілки дерев.

/Files/images/FLW/ravnodenstvie_2018/рм5.jpg /Files/images/FLW/ravnodenstvie_2018/рм6.jpg /Files/images/FLW/ravnodenstvie_2018/рм7.jpg /Files/images/FLW/ravnodenstvie_2018/рм8.jpg /Files/images/FLW/ravnodenstvie_2018/рм11.jpg

Права тварин: міф чи реальність

Центральна бібліотека ім. Д.І. Писарєва ЦБС Немишлянського району 21.03.2018 року в рамках проекту «Право і життя» разом з магістром права В.І. Манукяном провела зустріч «Права тварин: міф чи реальність» в ЗОШ №2 для 5-Б класу.

На зустрічі були розглянуті наступні питання:

  1. Брати наші чи речі?
  2. Друзі чи об’єкти?
  3. Рівність або підпорядкування?
  4. Минуле, сучасне, майбутнє.

У 1822 р. Річард Мартін вперше скористався новим законом про захист тварин, затримавши торговця фруктами Білла Бернса за побиття осла. Бернс був визнаний винним, став першою у світі людиною, засудженою за жорстоке поводження з тваринами.

Зустріч проходила в рамках діалогу, діти активно приймали участь в обговорені важливих питань по відношенню до братів наших менших та ділилися своїм досвідом їх захисту.

/Files/images/manukyan/DSC04669.JPG /Files/images/manukyan/DSC04677.JPG /Files/images/manukyan/DSC04678.JPG /Files/images/manukyan/DSC04682.JPG /Files/images/manukyan/DSC04698.JPG /Files/images/manukyan/DSC04708.JPG /Files/images/manukyan/DSC04713.JPG /Files/images/manukyan/DSC04717.JPG /Files/images/manukyan/DSC04720.JPG

Онлайн-зустріч "Педагог - новатор"

Педагог-новатор

Антон Макаренко - один з чотирьох педагогів у світі, які, на думку фахівців ЮНЕСКО, визначили спосіб педагогічного мислення в ХХ столітті. Всі його виховні подвиги, спостереження, роздуми, аналізи помилок і висновки чесно й детально описані в його власних книгах (найвідоміші з них - "Педагогічна поема" і "Прапори на баштах"), лекціях та статтях, а також у творах його учнів, багато з яких пішли по стопах вчителя. Але все-таки його особистість була і залишається головним секретом системи Макаренко.

"ВІН НЕ СТАВ БИ ТАКИМ ВЕЛИКИМ ПЕДАГОГОМ, ЯКБИ НЕ БУВ СКЛАДНОЮ, ПРИСТРАСТНОЮ І ВАЖКОЮ ЛЮДИНОЮ… ВІН БУВ ПРЯМИМ, АЛЕ БАГАТОГРАННИМ.»

Симон Соловейчик в книзі "Час учнівства"

Виставка-інсталяція до 8 березня!

Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним;

І щоб життя було в жінок

Щасливим і прекрасним.
Аби завжди в душі у вас

Горів вогонь кохання;

І хай у цей весняний час

Здійсняться всі бажання.
Центральна бібліотека імені Д. І Писарєва вітає всіх жінок зі святом 8 березня виставкою-інсталяцією на абонементі нашої бібліотеки з 7.03 по 12.03! Бажаємо Вам від щирого серця міцного здоров'я, нев'янучої молодості та багато взаємного кохання!

/Files/images/FLW/8_marta/8м1.jpg /Files/images/FLW/8_marta/8м2.jpg /Files/images/FLW/8_marta/8м3.jpg /Files/images/FLW/8_marta/8м4.jpg /Files/images/FLW/8_marta/8м5.jpg /Files/images/FLW/8_marta/8м7.jpg

Весняний настрій

/Files/images/vesna/buket-vesna-mimoza-narcis.jpg

В рамках проекту “Школа здорової особистості” ми пропонуємо вам наступні поради, які допоможуть в повній мірі насолодитися весняним сонечком, та й у похмуру погоду залишатися у тонусі.

Весна несе в собі стільки ніжності й натхнення, що дивуєшся звідки взялося в тобі так багато любові до всього. З плечей спадає важкість пальто-шуб-дублянок, груди вище, хода веселіша. В очікуванні дива…

1. Звільніть вашу шафу від непотрібних речей, котрі вже не носите. 2. Зробіть вдома перестановку, освіжіть декор кімнати. Це може бути нова картина чи нові занавіски на вікна. 3. Посадіть квіти на балконі, а може, навіть, заведіть міні-город. Погодьтеся, свіжа зелень на підвіконнику ніколи не завадить дбайливій господині.

/Files/images/vesna/chkaf.jpg /Files/images/vesna/krasivyj-interer-komnaty-v-vesennem-stile.jpg /Files/images/vesna/Depositphotos_30611439_m.jpg

4. Провітрюйте квартиру хоча б раз на день. 5. Більше гуляйте на свіжому повітрі. Змініть звичний маршрут на новий. 6. Складіть список «50 речей, які треба зробити цієї весни»

/Files/images/vesna/cefaf5e42a1d.jpg /Files/images/vesna/woman-traveling-with-map_suwotybxl_thumbnail-full01.png /Files/images/vesna/da5437896074e6022fc5f62481333793.jpg

7. Перейдіть від плану до дії. 8. Оновіть гардероб яскравими речами. Тут варто сказати, що в моду повертається мікс яскравих фарб. Можна з'єднувати в образі речі різних кольорів і стилів. Також в моді різні пастельні відтінки, але більш за все дизайнери виділили увагу фіалковому кольору – від фіолетового і бузкового до рожевого і пудрово-білого. 9. Внесіть різноманіття в ваше дозвілля. Наприклад, якщо раніше Ви рідко ходили до театру, то самий час це виправити (https://kharkov.internet-bilet.ua/events-rubric/4/theater/)

/Files/images/vesna/231145spov69pem5xvuym4.jpg /Files/images/vesna/6-8.jpg /Files/images/vesna/597639502.jpg

10. Опануйте нові навички. Ви можете розвинути логічне або творче мислення, познайомитися з основами тайм-менеджменту, навчитися малювати зентагли і не тільки. 11. Знайдіть час для себе. 12. Порадуйте своїх близьких. Зробіть для них приємний подарунок.

/Files/images/vesna/548968-paint.jpg /Files/images/vesna/Honey and Milk Urban Spa Body Treatment.jpg /Files/images/vesna/Dollarphotoclub_96332869.jpg

13. І головне, насолоджуйтесь кожним днем! Життя прекрасне, пам’ятайте про це!

/Files/images/vesna/-eiIpRwfAnk.jpg

День Героїв Небесної Сотні

День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме в ці дні, чотири роки тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визналажертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею», а під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача...», яка стала українським народним реквіємом.

Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва не остається осторонь цих подій та вшановлюємо пам'ять Героїв книжковою виставкою "Україна в боротьбі за державність".

/Files/images/FLW/geroi_sotni/нс1.jpg /Files/images/FLW/geroi_sotni/нс2.jpg /Files/images/FLW/geroi_sotni/нс3.jpg

/Files/images/FLW/geroi_sotni/нс5.jpg


Чуттєві книги Джоджо Мойес

Незважаючи на те, що День закоханих так швидко пройшов, сьогодні наша бібліотека хоче поділитися своїм святковим настроєм з Вами, шановні читачі! Романтичний та чуттєвий настрій вам завжди зможуть подарувати книги відомої англійської романістки - Джоджо Мойес, які можна знайти на абонементі Центральної бібліотеки імені Д. І. Писарєва!


Valentine's master

День Святого Валентина – це не тільки любов до своєї другої половинки. Цей день переносить нас в часи, коли за кохання потрібно було боротись на смерть.

Що значить для Вас це свято?Саме цим питанням 14 лютого ми зустріли наших юних учасників клубу «Класcнаякомпания» і почали наш майстер-клас «Valentine’s master».

Першим випробуванням для майстрів стала об’ємна картина з орігамі. Навчившись складати правильні частини об’ємної картини-серця, нам залишилось лише колективно відтворити його на картонному полотні.Результат не змусив на себе довго чекати: переконайтесь самостійно подивившись фото в цьому пості.Окрім цього наші активні діячі розмальовували ведмежа-валентинок та робили міні-листівки «Закохана тваринка» за допомогою акрилових фарб, олівців, клею та фантазії маленьких бешкетників.

/Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб1.jpg /Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб3.jpg /Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб5.jpg /Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб2.jpg /Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб7.jpg /Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб9.jpg /Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб11.jpg /Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб12.jpg

"Масницю величаємо, весну зустрічаємо!"

Про це свято знають практично всі. Але якщо поставити конкретне запитання: що таке Масляна, – відповіді прозвучать досить різні.

Масляна була однією із спроб людини наблизитися до таємниці життя і смерті, своєрідною системою, в рамках якої весь космос сприймався як нескінченна смуга вмирання і воскресіння, в'янення і розквіту, темряви і світла, холоду і тепла, єдності і боротьби протилежностей.

Як завжди наша бібліотека не залишається осторонь знаменних подій та святкує Масляну разом з нашими читачами. Тому ми вирушили сьогодні у фольклорну подорож «Масницю величаємо – весну зустрічаємо» у Територіальному центрі Немишлянського району.

Ми поділилися своїми знаннями про свято Масляної: історія виникнення ще в Дохристиянську добу, традиції, звичаї та обряди, а також розповіли про сакральний сенс цього свята в Україні.

«По першому випеченому млинцю на масляний тиждень судили про те, що очікує сім'ю протягом року до наступної Масляної:

· Якщо млинець легко перекинувся - в цьому році передбачається заміжжя

· Якщо млинець пристав до сковороди - ще 3 роки в рідній домівці сидіти

· Хороший рум'яний млинець - здоров'я міцне буде, а блідий - до хвороб

· Тонкий млинець - до легкого життя, а товстий - до праці.»

І як ви знаєте в Масницю ніяк не можна обійтися без млинців!

/Files/images/FLW/maslya_2018/м1.jpg /Files/images/FLW/maslya_2018/м2.jpg /Files/images/FLW/maslya_2018/м4.jpg /Files/images/FLW/maslya_2018/м5.jpg /Files/images/FLW/maslya_2018/м6.jpg /Files/images/FLW/maslya_2018/м7.jpg /Files/images/FLW/maslya_2018/м8.jpg /Files/images/FLW/maslya_2018/м9.jpg /Files/images/FLW/maslya_2018/м10.jpg


/Files/images/FLW/skazka_2/ск1.jpg Казкотерапія."Школа чаклунів". Частина друга

Сьогодні наші улюблені чарівники знову відвідали заняття з казкотерапії в рамках проекту «Школа здорової особистості». На другому занятті ми продовжили працювати з картами юних чаклунів: визначили місце входу кожного в чарівну країну і проклали від нього маршрут до фінішної межі.

Усі разом ми закрили очі і занурились в загадкові світи без меж. Нашим мандрівникам на шляху зустрічались казкові істоти, величезні безкрайні пустелі, дивовижні природні ландшафти та портали в інші світи. Діти поділились один з одним своїми враженнями, почуттями, відкрили таємницю місцевості своєї країни, познайомили нас з автентичним населенням кожної з областей та магічними артефактами, що допомогли в дорозі.«Запам'ятайте ці відчуття. Рухаючись в центр вашої області ви зустрічаєте її жителів. Які вони? Як вони виглядають? Доброзичливі вони чи ні? Чим вони займаються?» – наголосив таємничий голос з країни мрій.

Пригоди дітей на цьому не скінчилися: різні перешкоди заважали їм дістатися мети, але об'єднавшись вони з успіхом їх подолали. Разом з ними ми порахували скільки днів, або років вони провели у своїй чарівній країні.

/Files/images/FLW/skazka_2/ск11.jpg /Files/images/FLW/skazka_2/ск14.jpg /Files/images/FLW/skazka_2/ск2.jpg /Files/images/FLW/skazka_2/ск3.jpg /Files/images/FLW/skazka_2/ск5.jpg /Files/images/FLW/skazka_2/ск6.jpg /Files/images/FLW/skazka_2/ск7.jpg /Files/images/FLW/skazka_2/ск8.jpg /Files/images/FLW/skazka_2/ск9.jpg

Онлайн-зустріч «Засновник Харківського університету»

Онлайн-зустріч «Засновник Харківського університету»

Центральна бібліотека імені Д.І. Писарєва презентує онлайн-зустріч «Засновник Харківського університету» до 245-річчя з дня народження В.Н. Каразіна, видатного вченого, громадського діяча, педагога, просвітителя, засновника першої в Україні школи для селян і першої в Європі метеорологічної станції, автора численних робіт з хімії, астрономії, селекції.

Забуття, яке випало на долю Каразіна після його смерті з боку російського суспільства, було розділено і місцевим харківським суспільством. Тільки через 20 років про Каразіна згадали, але тільки як про засновника Харківського університету. Саме 17 січня 1865 року, коли виповнилося 60 років з моменту фактичного відкриття Харківського університету. Але це далеко не весь список його досягнень.


Казкотерапія."Школа чаклунів". Частина перша.

/Files/images/FLW/skazkoterapiya/с1.jpg Багато людей з дитинства фантазують про інші світи, чарівних істот, надприродні здібності. В рамках проекту «Школа здорової особистості» з 2018 року ми запровадили циклічні заняття з казкотерапії. І перше заняття «Школи чарівників» пройшло вже сьогодні - 25 січня з учнями 5-А класу школи № 2.
Метою даного заняття є формування у дітей життєвих цінностей, заснованих на ідеї створення, розвитку творчого мислення, формування основ комунікативної культури.Перед тим як почати, мипровели межу між світом реальним і чарівним для того, щоб наші світи НЕ перемішалися, а подорож дозволила б взяти з чарівної країни позитивний настрій і щастя, те, що допоможе в реальному житті. Використовувалася чарівна півсфера-проектор з мерехтливим світлом./Files/images/FLW/skazkoterapiya/с10.jpg Разом з дітьми ми занурилися в атмосферу казки і вирушили в «Школу чарівників», де кожен вчився створювати свій власний світ, наповнений магією. Завданням сьогоднішнього заняття було створення карти і визначення мети своєї подорожі.

Використовувався напрямок арт-терапії. За допомогою кольорової палітри олівців діти поділилися з іншими своїми фантазіями.Юні чарівники вигадали силует своєї країни і наповнили його. Таким чином, країна кожного розділилася на кілька зон, де ландшафт пов'язаний з внутрішніми процесами: думками, почуттями, бажаннями. З'явилися галявини роздумів, ліси бажань, печери страху, поле морозива тощо.

Після повного занурення в чарівну країну, діти трохи розповіли про свої цілі в подорожі, та яким чином вони будуть досягати бажаного. На завершення за допомогою півсфери-проектора всі повернулися в реальний світ з позитивним настроєм.

/Files/images/FLW/skazkoterapiya/с2.jpg /Files/images/FLW/skazkoterapiya/с3.jpg /Files/images/FLW/skazkoterapiya/с4.jpg /Files/images/FLW/skazkoterapiya/с5.jpg /Files/images/FLW/skazkoterapiya/с7.jpg /Files/images/FLW/skazkoterapiya/с9.jpg

Новорічний майстер-клас з клубом "Класcнаякомпания"

Наші улюблені читачі, як завжди активні і креативні!. Зустрічайте наш бібліотечний клуб «Класcнаякомпания» на майстер класі з виготовлення новорічних прикрас!
Напередодні свята Святого Миколая і в очікуванні майбутніх новорічних свят, забаганки наших юних відвідувачів перетворилися на цілий майстер-клас.Наші читачі принесли зі своїх невичерпних домашніх запасів лампочки, які розділили між групами за бажанням, для розмальовування у команді. Далі почалося найцікавіше: з особливим ентузіазмом і обмазані фарбою діти ділилися своєю фантазією з іншими, за допомогою яскравих кольорів. Роботи вийшли дуже цікавими, оригінальними, в дусі наступаючих свят.

Але це ще не все!Діти не захотіли на цьому зупинятися і вирішили зробити ялинки своїми руками, використовуючи папір, клей, фарби, зелені нитки, і різнокольорові паєтки.Запропоновані аркуші паперу наші улюблені читачі сформували в конус, а далі вони прикрашали свою майбутню ялинку, як забажає внутрішній художник і фантазер.Зроблені нашими читачами роботи ви можете оцінити самі в цьому пості. До речі, більшість членів нашого клубу «Класнаякомпания» вирішила подарувати свої творіння бібліотеці, які ви можете побачити у нашому комп’ютерному залі.

/Files/images/FLW/ng_master-klass/мк1.jpg /Files/images/FLW/ng_master-klass/мк2.jpg /Files/images/FLW/ng_master-klass/мк3.jpg /Files/images/FLW/ng_master-klass/мк4.jpg /Files/images/FLW/ng_master-klass/мк5.jpg /Files/images/FLW/ng_master-klass/мк6.jpg

/Files/images/FLW/открытка 2.png

Зимнее настроение

Принято, что именно весна и лето являются самыми позитивными месяцами года, именно в эти сезоны хочется творить и что- то делать. Природа вокруг оживает и и вместе с ней хочется жить. Но и зима способна поднять дух человека, вдохновить его на новые свершения, поступки. Пушистый белый снег и запах хвои могут стать отличными антидепрессантами.
Для счастья и вдохновения существуют зимние радости:
1) Гулять по свежему морозному воздуху 2) Сходить в супермаркет за праздничными покупками и подарками 3) Слепить снеговика и сделать снежных ангелов

/Files/images/wpid-zimnee-vdohnovenie_i_6.jpg /Files/images/97403532.jpg /Files/images/7467371.jpg

4) Выпить чашку горячего какао, закутавшись в теплый плед, глядя как падают снежинки 5) Посмотреть зимние кинофильмы, в которых показана зимняя сказка 6) Обзавестись яркими и тёплыми вещами: шапочкой и шарфиком, толстым свитером, мягкими рукавичками, пушистыми носочками и т. д

/Files/images/m4qnu_640x960.jpg /Files/images/large_3.png /Files/images/c49d1f957847a8c359162bb0f14843fa.JPG

7) Зима отличная пора для катания на санках или на коньках, а может лучше прокатиться на лыжах- это отлично поднимает настроение и улучшает физическое состояние 8) Нарядить елку 9) Создать оранжевое настроение

/Files/images/FLW/skier-999194_960_720.jpg /Files/images/FLW/бплпоаоа.jpg /Files/images/FLW/depositphotos_93318760-stock-photo-ripe-tangerines-in-snow.jpg

10) Погрузиться в хорошую книгу 11) Побаловать себя и своих близких домашней выпечкой 12) Провести время с семьей в уютной атмосфере праздников

/Files/images/FLW/zima/204607564.jpg /Files/images/FLW/zima/a90079a83c86001e523deb056d2c2261.jpg /Files/images/FLW/zima/Cloudy-Fireplace-Glass.png

Ти маєш право знати свої права!

Зазвичай слухати про правила, права, обов’язки нудно. Та під час правознавчої години «Ти маєш право знати свої права!», яку провела бібліотека-філія № 31 Немишлянського району 7 грудня в рамках проекту «Право і життя» для учнів 3 та 5 класів школи – інтернату №8, нудьгувати було ніколи. Може ви засумнівалися? Не треба! Бо, погодьтеся, що дуже цікаво не тільки побувати в країні «Навпаки» де ніхто не дотримується правил і всі роблять, що заманеться, а ще й поспілкуватися з маленькою жителькою цієї країни. А хіба вам хоч раз доводилося бути захисником улюбленого казкового героя, якого скривдили, чи надати правову допомогу бідолашному зайчиську, якого вигнала з хати хитрюща хвостата злодійка? Ну як? Сподіваємося, що тепер ви повірили!


/Files/images/proekt_pravo_i_jizn/п1.jpg /Files/images/proekt_pravo_i_jizn/п2.jpg /Files/images/proekt_pravo_i_jizn/п4.jpg /Files/images/proekt_pravo_i_jizn/п5.jpg /Files/images/proekt_pravo_i_jizn/п6.jpg /Files/images/proekt_pravo_i_jizn/п8.jpg

Онлайн-подорож «Слава навіки буде з тобою»

Онлайн-подорож «Слава навіки буде з тобою»

Центральна бібліотека імені Д.І. Писарєва презентує краєзнавчу онлайн-подорож «Слава навіки буде з тобою» до 295-річчя з дня народження Г.С. Сковороди, мандрівного філософа, поета, байкаря та педагога.

Григорій Сковорода так і не закінчив студентське навчання, але і не постригся в ченці, не дивлячись на своє захоплення Біблією. Жив по-своєму і мислив по-своєму. Як відомо, більшу частину життя він провів у мандрах. Володіючи воістину філософським характером, Сковорода сформулював дуже прості істини. Поет закликав до самопізнання та вчив любові. І хоча за все своє життя він не опублікував жодної зі своїх книг, його ідеї з неймовірною швидкістю поширювались світом.

«ЩОБ ПІЗНАТИ БОГА, ТРЕБА ПІЗНАТИ САМОГО СЕБЕ. ПОКИ ЛЮДИНА НЕ ЗНАЄ БОГА В САМІМ СОБІ, ГОДІ ШУКАТИ ЙОГО В СВІТІ».

Г. С. СКОВОРОДА

14 грудня 2017 р. дана презентація була представлена у Територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району міста Харкова.

/Files/images/FLW/bagaliy_i_skovoroda_2017/skovoroda/ск1.JPG /Files/images/FLW/bagaliy_i_skovoroda_2017/skovoroda/ск2.JPG /Files/images/FLW/bagaliy_i_skovoroda_2017/skovoroda/ск3.JPG

Онлайн-презентація "Видатний історик Слобідської України"

Центральна бібліотека ім. Д.І. Писарєва Немишлянського району м.Харкова представила 9.11.2017 у Територіальному центрі надання соціальних послуг Немишлянського району м.Харкова презентацію по краєзнавству «Видатний історик Слобідської України», присвячену видатному історику, меру м.Харкова, ректору Харківського Імператорського університету Д. І. Багалію.

/Files/images/FLW/bagaliy_i_skovoroda_2017/1 баг.JPG /Files/images/FLW/bagaliy_i_skovoroda_2017/2 баг.JPG /Files/images/FLW/bagaliy_i_skovoroda_2017/3 баг.JPG /Files/images/FLW/bagaliy_i_skovoroda_2017/4 баг.JPG /Files/images/FLW/bagaliy_i_skovoroda_2017/5 баг.JPG

Онлайн-презентація "Видатний історик Слобідської України"

Онлайн-презентація «Видатний історик Слобідської Украни»

Центральна бібліотека імені Д.І. Писарєва презентує онлайн-презентацію «Видатний історик Слобідської Украни» до 160-річчя з дня народження Дмитра Івановича Багалія, видатної особистості, котра зробила вагомий внесок в розвиток та історію міста Харкова.

Дмитро Іванович був професором історії, ректором Харківського університету і міським головою. Ця людина, можна сказати, «головний» історик Харкова і Слобідського краю. Він домігся, щоб вищу освіту могли отримувати жінки і євреї, для яких раніше двері університету були закриті. Мер-історик вирішував усі справи в житті міста, аж до своєчасного вивезення і спалювання сміття. Була Перша світова війна, але бюджет міста завдяки зусиллям Багалія вдалося зберегти бездефіцитним.

Презентація була представлена в клубі «Класснаякомпания»


Багато наших читачів вже бачили яскраву виставку "Мрій! Читай! Мандруй!" і оцінили її гідно, однак думка нових читачів нашої бібліотеки також має велике значення.
У світ подорожей занурилася наша нова читачка з головою. І не дивно: Віталіна відкрила для себе нову літературу про Харків, путівники по найзагадковішим країнам світу, а також нашу повітряну кулю."Я не змогла втриматися від нових яскравих фото з такими якісними книгами і декором", - зазначила дівчина.Подорожуйте разом з нашою бібліотекою та відмінного настрою всім!

/Files/images/FLW/коллаж кроссинг 3.jpg

Для наших улюблених читачів, для тих, хто в дорозі, на роботі, в школі, але хоче слідкувати за останніми гарячими новинами бібліотечного світу, і навіть для тих, кому ліньки йти в бібліотеку - відеоогляд виставки "Мрій! Читай! Мандруй!" представляє спеціально для Вас Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва в рамках проекту УБА "Display-кросинг".

Display-кросинг

Display-кросинг 2017

«Display-кросинг» продовжує подорожувати Україною з девізом цьогорічного проекту Молодіжної секції УБА, - Мрій! Читай! Мандруй!

Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва до Вашої уваги представляє свій варіант подорожі - повітряною кулею.Ми запрошуємо всіх подорожувати разом з нами: туристичними маршрутами рідної Харківщини, зануритися в подорож з фантастичними героями пригодницького світу, та поділитися своїми знахідками і враженнями.До речі, для цього Вам не треба пакувати валізи та бронювати квитки на Гаваї - достатньо завітати до нашої бібліотеки.На Вас чекають дивовижні мандри з книгою, повні позитивних емоцій і вражень + відкрита фотозона з повітряною кулею.А ми чекаємо на Вас!

/Files/images/FLW/коллаж кроссинг 1.jpg/Files/images/FLW/коллаж кроссинг 2.jpg

Неповторна країна - Данія

Дні Данії у Харкові майже закінчились та наша бібліотека завершує їх фотовиставкою туристичних пам'яток "Неповторна країна - Данія". Величні резиденції та музеї, вишукані палаци королів, парки розваг і незрівнянні скульптури - неповторні місця Данії для наших улюблених читачів, спеціально від Центральної бібліотеки імені Д. І Писарєва.

/Files/images/FLW/dania/d1.jpg /Files/images/FLW/dania/d10.jpg /Files/images/FLW/dania/d2.jpg /Files/images/FLW/dania/d3.jpg /Files/images/FLW/dania/d8.jpg /Files/images/FLW/dania/d9.jpg

А ми тую козацьку славу збережемо!

Центральна бібліотека імені Д. І Писарєва вітає Вас З Днем Захисника України, З Днем Козацтва та Днем Святої Покрови!

Нещодавно до нас завітали учні 5-Б класу школи № 2, яким довелось пройти випробування на витривалість, мужність та вдачу у козацькому квесті "А ми тую козацьку славу збережемо". Завдання на кмітливість та швидкість наші козачки пройшли з великим успіхом!Координатори квесту з упевненістю можуть сказати, що учні 5-Б - справжні козаки, за що кожна команда отримала медалі.Нашим улюбленим маленьким читачам ми також презентували книжкову-виставку екскурс "Степ та воля - козацька доля".

/Files/images/FLW/коллаж 1.jpg /Files/images/FLW/коллаж 2.jpg

Центральна бібліотека імені Д.І.Писарєва презентує відео-арт "Не женщина - ветер" до 125-річчя з дня народження видатної поетеси, чудової жінки Марини Цвєтаєвої.

«Никакая страсть не перекричит во мне справедливости. Делать другому боль, нет, тысячу раз, лучше терпеть самой. Я не победитель. Я сама у себя под судом, мой суд строже вашего, я себя не люблю, не щажу» М.Цвєтаєва

Відео-арт "Не женщина - ветер" (Марина Цвєтаєва)

З 6-го жовтня 2017 года в Харкові стартував фестиваль "Дні Данії в Харкові", фестиваль триватиме до 14-го жовтня.

Неділя Данії в Харкові

/Files/images/FLW/new-piktochart_24934547.png Борець за Незалежність України

Cьогодні 2 жовтня - 111 років із дня народження Івана Багряного – великого українського прозаїка, поета та публіциста. Ми шануємо спадщину великого письменника та рекомендуємо до читання його неперевершені твори.

Перші публікації І. Багряного викликали читацьке схвалення й водночас гострий осуд з боку радянської критики. За принципові національні погля­ди його було заарештовано й відправлено на заслання. Декілька років пись­менник провів на Далекому Сході. Там він багато спілкувався з жителями Зеленого Клину — місцевості, що була заснована переселенцями з України. На основі одержаних у цей час вражень митець пізніше створив роман «Ти­гролови».

До Вашої уваги представляється лонгрід на честь Дня народження великого українського письменника - Івана Багряного, спеціально від Центральної бібліотеки іменіД. І. Писарєва.Для перегляду - натисніть на посилання:http://project406900.tilda.ws/

Новые тренды, новые факты - "Новое Время"

Современные тенденции развития можно охарактеризовать двумя словами – глобализация и ускорение. Технологии, производство и вся наша жизнь ускоряются с каждым днем. Экономики различных государств с каждым годом всё теснее переплетаются между собой, интернет объединяет миллионы людей по всему миру, транспорт позволяет не задумываться о расстояниях, события в одном регионе мира, так или иначе, влияют на все страны.

Журнал «Новое время» на своих страницах освещает актуальную информацию во многих направлениях: начиная с бизнеса и заканчивая искрометным юмором, а креативный подбор материала позволяет читателю окунуться в новый день, в новые тенденции и события.

Встречайте в нашей библиотеке специальную выставку: Новые тренды, новые факты – «Новое время» с 22 по 30 сентября. Постоянные читатели уже успели ознакомиться и оценить самые свежие номера журнала, – спеши увидеть и ты!

/Files/images/FLW/нв2.jpg /Files/images/FLW/нв3.jpg /Files/images/FLW/нв5.jpg /Files/images/FLW/нв11.jpg /Files/images/FLW/нв9.jpg /Files/images/FLW/нв13.jpg

/Files/images/FLW/нв1.jpg

Онлайн презентація

Користувачам інтернет залу нашої бібліотеки була запропонована онлайн презентація «Дорога - это, значит, путь ...» (До 80-річчя книги Джона Р. Р. Толкіна "Хоббіт, або туди і назад»)

Онлайн презентация "Дорога - это, значит, путь..."

1 вересня – це не звичайний день. Це День Знань. Це час, коли деякі дітлахи вперше після веселих і тривалих літніх канікул йдуть до школи, а деякі підлітки починають доросле життя у Вищих навчальних закладах. 1 вересня завжди нагадує про те, що час не стоїть на місці, і особа піднялася на новий, більш дорослий рівень у своєму житті.

Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва вітає всіх зі святом 1 вересня! В цей святковий і урочистий момент ми бажаємо вам радості, нових вражень, нескінченного натхнення та великого успіху!

/Files/images/FLW/1-veresnya.jpg

Святковий концерт до Дня міста та 74-ї річниці визволення міста Харкова від нацистських загарбників на бульварі Юр’єва ознаменувався яскравими зірками, веселим настроєм та активністю мешканців Немишлянського району. Наша бібліотека активно долучилась до святкування та не оминула увагою наших постійних читачів кольоровими візитками. Фотозвіт з місця події від нашої бібліотеки.

/Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/402.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/403.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/404.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/405.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/407.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/408.jpg

/Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/409.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/410.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/411.jpg

Синьо-жовте сполучення на українському прапорі — одне з найдавніших. Він втілює віковічні прагнення нашого народу до миру, праці, краси. Адміністрація Немишлянського району Харківської міської ради провела урочисту церемонію підняття Державного Прапора України 23 серпня по проспекту Петра Григоренка, 17, яка ознаменувалася великою кількістю присутніх мешканців району. Централізована бібліотечна система Немишлянського району активно приймала участь на церемонії. Вашій увазі представлено фотозвіт з місця подій від нашої бібліотеки.

/Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/0140.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/020.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/080.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/070.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/090.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/avgust_2017/0130.jpg

Централізована бібліотечна система Немишлянського району активно приймала участь у Траурній панахиді 22 серпня від Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради, яка була присвячена 74-й річниці визволення м. Харкова від нацистських загарбників на братській могилі по вулиці Рибалка. Вашій увазі представляється фотозвіт з місця подій від нашої бібліотеки.

/Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/003.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/004.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/006.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/008.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/009.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/010.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/007.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/011.jpg /Files/images/den_vishivanki_2017_tsb/012.jpg

Шануйте святині своєї Держави

Державний Прапор — це не тільки символ, гордість і святиня, а ще й емблема України, яка символізує її суверенітет, її незалежність. Розмову про Україну та про її символи можна вести без кінця-краю, бо така багата і щедра наша земля, така славна її історія. Шануйте святині своєї держави, пам’ятайте, що за право мати власні символи — герб, прапор, гімн — наш народ заплатив мільйонами людських життів, відданих за Україну, за її волю, за честь і славу, за народ.

До вашої уваги представлено від Центральної бібліотеки імені Д. І. Писарєва книжкові виставки «Прапор – символ нашої держави»; «Знай, воля народу – найвища мета. За неї боротися буду…» з приводу Дня Незалежності України; «Живим – уклін. Загиблим – слава.» з приводу 74-ї річниці визволення міста Харкова від нацистських загарбників. Ми, громадяни України, повинні знати, поважати символи своєї Вітчизни і не дозволити нікому поглумитися над ними. Пишатися тим, що маємо свою державу, свою землю, свою мову, свої традиції, свої символи, свою історію і ніколи не забувати про неї. Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва щиро вітає наших читачів та мешканців зі святами!

/Files/images/FLW/113.jpg /Files/images/FLW/114.jpg /Files/images/FLW/115.jpg /Files/images/FLW/116.jpg /Files/images/FLW/117.jpg /Files/images/FLW/118.jpg

/Files/images/FLW/111.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 823

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.