Клуб "Класснаякомпания"

Библиотека - поколение NEXT

/Files/images/12769.jpg /Files/images/24442.png

Устав клуба

1. Наш клуб – это союз людей, объединившихся по принципу совпадения идеалов, увлечений, интересов. В клуб может быть принят каждый, кто делает добрые и нужные дела.
2. Наша главная задача: сделать так, чтобы читатели дружили, работали, веселились.
3. Клубовцы должны самосовершенствоваться. Клуб воспитывает добрых, мужественных, неунывающих, не боящихся трудностей.
4. Наш лозунг: «Сделай сам, и ты узнаешь и оценишь, как трудно сделать другим». Не критикуй, говоря: «Это плохо», - сделай сначала сам, чтобы другие сказали: «Это хорошо!»
5. Каждый член клуба – романтик, который готовит себя к жизни для людей.
6. Каждый член клуба – активист, действующий для настоящего дела, для полезной цели.
7. Каждый член клуба самостоятелен.
8. Каждый член клуба энергичен. Пусть энергия проявится с большой пользой для общего дела.

Член клуба обязан:

1. Быть патриотом своего клуба и беречь его честь.
2. Активно участвовать в жизни клуба.
3. Работать над собой.
4. Овладевать знаниями.
5. Относиться с уважением к руководителям клуба.

Член клуба имеет право:

1. На постоянное дело, поручение.
2. Быть организатором какого-либо дела, вечера.
3. Присутствовать на том мероприятии, в организации которого принимает участие.

Члены клуба не имеют права:

1. Говорить: «Что, мне больше всех надо?»
2. Быть равнодушным к судьбе клуба.

Законы членов клуба:

1. Закон точного времени.
2. Отвергая – предлагай, предлагая – делай!
3. Закон своего дела (сделай такое дело, за которое бы ты вошел в историю клуба).
4. Закон взаимовыручки (замени добровольно того, кто по уважительной причине не может выполнить порученное дело).
5.Закон памяти (помни о клубе, о друзьях своих, даже если тебе за 30).

Девизы клуба

1. Один за всех, все за одного.
2. В дружбу верить – дружбу беречь – дружбу охранять.

Что должно быть в альбоме клубного объединения.

1. Обложка с названием клуба по интересам.
2. Устав клуба.
3. Цели и задачи клубного формирования.
4. Права и обязанности членов клуба.
5. Список членов клуба.
6. План работы клуба на год.
7. Фотоматериалы проведенных встреч – заседаний.
8. Дневник учета заседаний клуба:
а) Дата проведенной встречи.
б) Форма и название мероприятия.
в) Краткая аннотация мероприятия.
г) Сколько членов клуба присутствовало.


Галерея "Клуб "Класснаякомпания""

Valentine's master

День Святого Валентина – це не тільки любов до своєї другої половинки. Цей день переносить нас в часи, коли за кохання потрібно було боротись на смерть.

Що значить для Вас це свято?Саме цим питанням 14 лютого ми зустріли наших юних учасників клубу «Класcнаякомпания» і почали наш майстер-клас «Valentine’s master».

Першим випробуванням для майстрів стала об’ємна картина з орігамі. Навчившись складати правильні частини об’ємної картини-серця, нам залишилось лише колективно відтворити його на картонному полотні.Результат не змусив на себе довго чекати: переконайтесь самостійно подивившись фото в цьому пості.Окрім цього наші активні діячі розмальовували ведмежа-валентинок та робили міні-листівки «Закохана тваринка» за допомогою акрилових фарб, олівців, клею та фантазії маленьких бешкетників.

/Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб1.jpg/Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб2.jpg/Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб3.jpg/Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб5.jpg/Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб7.jpg/Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб9.jpg/Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб11.jpg/Files/images/FLW/den_sv_babuina_2018/дб12.jpg

Новорічний майстер-клас з клубом "Класcнаякомпания"

Наші улюблені читачі, як завжди активні і креативні!. Зустрічайте наш бібліотечний клуб «Класcнаякомпания» на майстер класі з виготовлення новорічних прикрас!

Напередодні свята Святого Миколая і в очікуванні майбутніх новорічних свят, забаганки наших юних відвідувачів перетворилися на цілий майстер-клас.Наші читачі принесли зі своїх невичерпних домашніх запасів лампочки, які розділили між групами за бажанням, для розмальовування у команді. Далі почалося найцікавіше: з особливим ентузіазмом і обмазані фарбою діти ділилися своєю фантазією з іншими, за допомогою яскравих кольорів. Роботи вийшли дуже цікавими, оригінальними, в дусі наступаючих свят.

Але це ще не все!Діти не захотіли на цьому зупинятися і вирішили зробити ялинки своїми руками, використовуючи папір, клей, фарби, зелені нитки, і різнокольорові паєтки.Запропоновані аркуші паперу наші улюблені читачі сформували в конус, а далі вони прикрашали свою майбутню ялинку, як забажає внутрішній художник і фантазер.Зроблені нашими читачами роботи ви можете оцінити самі в цьому пості. До речі, більшість членів нашого клубу «Класнаякомпания» вирішила подарувати свої творіння бібліотеці, які ви можете побачити у нашому комп’ютерному залі.

/Files/images/FLW/ng_master-klass/мк2.jpg/Files/images/FLW/ng_master-klass/мк3.jpg/Files/images/FLW/ng_master-klass/мк1.jpg/Files/images/FLW/ng_master-klass/мк4.jpg/Files/images/FLW/ng_master-klass/мк5.jpg/Files/images/FLW/ng_master-klass/мк6.jpg


У нас чергове засідання клубу "Класснаякомпанія". На цьому засіданні ми обговорюємо тему з краєзнавства: 160-річчя з дня народження видатного діяча Слобідської України, історика, мера м. Харкова, ректора Харківського Імператорського університету Дмитра Івановича Багалія. Членам клубу була представлена онлайн-презентація "Видатний історик Слобідської України" та було запропоновано книги Д.І. Багалія, які є в нашій бібліотеці.

/Files/photogallery/1327/Багалей фото.jpg /Files/photogallery/1327/DSC03737.JPG /Files/photogallery/1327/DSC03739.JPG/Files/photogallery/1327/DSC03746.JPG /Files/photogallery/1327/DSC03749.JPG/Files/photogallery/1327/DSC03751.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 144

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.