Наші відео

Весь світ переходить у цифрову епоху. Але знання, накопичені століттями, зберігаються завдяки головним джерелам інформації – бібліотекам, які йдуть в ногу з часом і стають глобальними, використовуючи Інтернет.

Центральна бібліотечна система ім. Д. І. Писарєва є важливою ланкою в збереженні безцінної інформації та інтелектуальному розвитку суспільства.

Ми не тільки проводимо заходи, а й залучаємо користувачів до участі в самих різних конкурсах і проектах! Ми об'єднуємо дітей, ми навчаємо дорослих, ми допомагаємо відкрити світ заново, якісно по-новому. Ми запрошуємо Вас та всіх бажаючих до активної участі і руху по життю разом з Бібліотекою імені Писарєва!

«Хороша бібліотека є книжкове відображення Всесвіту». Н.Рубакі

"До 135-річчя з Дня Народження Х.О. Алчевської" "Знаменита дочка знаменитих батьків". Х.О. Алчевська - видатна українська поетеса, письменниця, драматург, визнаний педагог, перекладач, наша талановита землячка. Її вклад у розвиток української літератури і культури рідного міста Харкова неможливо переоцінити. В день її народження хочеться згадати цю чудову жінку і вшанувати її пам'ять.
Ролик посвящается 115-летию со Дня Рождения Уолта Диснея. Подготовлено Центральной библиотекой имени Д. И. Писарева Немышлянского района Любопытство гонит нас по новым дорогам
К 185-тилетию с даты публикации сборника "Вечера на хуторе близ Диканьки" Відео-презентація на честь дня народження збірки великого майстра художнього слова і мислителя М. В. Гоголя "Вечори на хуторі біля Диканьки". «Вечори на хуторі поблизу Диканьки»— перша книга М. В. Гоголя (окрім поеми «Ганц Кюхельгартен», надрукованої під псевдонімом). Складається з двох томів. Перший вийшов 1831 року, другий — 1832. Розповіді «Вечорів» Гоголь писав у 1829–1832 роках. За сюжетом,— розповіді книги нібито зібрав і видав «пасічник Рудий Панько».
Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Восени красиво. Листя на деревах постійно змінює колір, а згодом і зовсім опадає на землю, вистилаючи її м’яким килимом.Осінь - це час для прогулянок золотими парками, загорнувшись у товстий шарф, а також час для гарячої філіжанки кави, ковдри та теплої книги, що підніме вам настрій та зачарує романтичною атмосферою осені. Наша бібліотека радить вам завжди насолоджуватися читанням, незважаючи ні на які примхи погоди.
Осінь - красива, мінлива й зовсім ненудна пора.
Топ-10 книг для читання восени від Центральної бібліотеки ім. Д.І. Писарєва
До Всеукраїнського дня бібліотек ***
Бібліотека – що воно таке?
Либонь питання зовсім непросте.
Воно ученим не дає спокою,
Бо ллються різні докази рікою,
Концепції…
Одна: бібліотека – це та ж школа.
Друга – що це інформаційна установа.
А третя – то знань жива скарбниця
Для всіх, хто прагне більше збагатиться
Духовно…
Що ж найважливіше вам?
Буктрейлер було підготовано, на честь 80-річчя від дати створення видатного американськго роману Маргарет Мітчелл "Віднесені вітром", Центральною бібліотекою Немишлянського р-ну м. Харкова. Марґарет Манерлін Мітчелл (народилася 8 листопада 1900 в Атланті, штат Джорджія—померла 16 серпня 1949, там само)— американська письменниця та журналіст, автор роману-бестселера «Звіяні вітром». Роман, що вийшов 1936 року, отримав Пулітцерівську премію і був перекладений на 37 мов світу. Екранізований 1939 р. режисером Віктором Флемінгом фільм «Розвіяні вітром» отримав вісім премій «Оскар». Буктрейлер ЦБ
Буктрейлер Марк Твен "Пригоди Тома Сойера". У 2016 році відмічається 140-річчя від дати написання роману Марка Твена "Пригоди Тома Сойєра".«Пригоди Тома Сойєра» вперше були опубліковані у червні 1876 року, видавничою компанією "Chatto and Windusу" Англії. У Сполучених Штатах книга була доступна лише через підписку, яка з'явилась у грудні того ж року. Твен, як і інші американські автори, надавав перевагу першого видання у Великобританії, інакше йому було б майже неможливо отримати авторські права у Британській імперії. Буктрейлер підготовлений бібліотекой-філіалом № 31 ЦБС Немишлянського р-ну м. Харкова.
Те, що найсильніше, наймогутніше, те, що надихає та додає сил, спонукає на нові подвиги й позбавляє будь-яких страхів, крім страху лишитися цього… Найважливішого, найщирішого справжнього кохання. Ця книга стала найпопулярнішою і найулюбленішою для декількох поколінь жінок, і нічого рівного їй не створено донині. Ця книга лягла в основу найвідомішого фільму всіх часів і народів. Буктрейлер було підготовано, на честь 80-річчя від дати створення видатного американськго роману, бібліотекою-філіалом №47 ЦБС Немишлянського р-ну м.Харкова. Буктрейлер на книгу М.Мітчелл "Віднесені вітром"
"Щелкунчик и Мышиный король" Эрнст Теодор Амадей Гофман Книзі "Лускунчик та Мишачий король" Е. Т.-А. Гофмана у 2016 році виповнюється 200 років. На Різдво Марі і її брат отримують в подарунок іграшку, дерев'яного Лускунчика, і від свого хрещеного дізнаються його історію. Виявляється, Лускунчик не хто інший, як зачарований принц і знайти свою колишню людську подобу може лише тоді, коли вб'є Мишачого Короля і коли, незважаючи на його потворність, його полюбить прекрасна дівчина. Буктрейлер підготувала Центральна дитяча бібліотека ЦБС Немишлянського р-ну м. Харкова.
Пригодницьке оповідання Джека Лондона "Біле Ікло" було створене у 1906 році. Головним героєм є вовк на прізвисько Біле Ікло. Уперше твір опубліковано в кількох номерах журналу «The Outing Magazine» з травня по жовтень1906 року. Оповідь ведеться про долю прирученого вовка під час золотої лихоманки на Алясці наприкінці 19 століття. Значну частину історії показано очима тварини — зокрема, самого Білого ікла. Повість зображає різне ставлення людей до тварин, добро і зло.Буктрейлер було підготовано бібліотекою-філіалом №15 ЦБСНемишлянського р-ну м. Харкова до 110-річного юбілею книги. Буктрейлер на книгу Д.Лондона "Біле Ікло"
Буктрейлер на книгу А.Мілна "Вінні Пух" Казкова повість "Вінні-Пух" вийшла у світ у 1926 році. В 2016 році їй виповнюється 90 років. Дія «Вінні-Пуха» розгортається одночасно в трьох планах - це світ іграшок в дитячій, світ звірів «на своїй території» в Стоакровому лісі і світ персонажів в оповіданнях батька синові (це найбільш чітко показано на самому початку). Надалі оповідач зникає з розповіді, і казковий світ починає власне існування, розростаючись від голови до голови. Наголошувалося подібність простору і світу персонажів «Вінні-Пуха» з класичним античним і середньовічним епосом. Буктрейлер підготовано бібліотекою-філіалом №42 ЦБС Немишлянського р-ну м. Харкова.
У 2016 році виповнюється 140 років з часу написання повісті "Микола Джеря". Мико́ла Дже́ря— соціально-побутоваповістьІ. Нечуя-Левицького, присвячена Миколі Лисенку. Уперше надруковано в журналі «Правда»,1878, №1. Зберігся чорновий автограф повісті, який знаходиться у відділі рукописів Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (ф. 1, №7435). На вимогу цензури в цій публікації знято ряд соціально гострих та антиклерикальних місць, які письменникові так і не вдалося поновити в наступних (прижиттєвих) виданнях.До визначної дати буктрейлер підготувала бібліотека-філіал №45 ЦБС Немишлянського району. Буктрейлер до книги І.Нечуй-Левицького "Микола Джеря"
Кей Ниони. "Молодые таланты Харькова" Центральна бібліотека продовжує цикл виставок наших читачів. Цього разу у читальному залі бібліотеки виставлялись малюнки активного користувача – Кея Ніоні.
Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва, а також всі бібліотеки Фрунзенського р-ну стали учасниками книжкового фестивалю Kharkiv BookFest. Дивіться, як проходив квест "BookMix" підготовлений нашою бібліотекою! Kharkiv BookFest и библиотека Писарева

Патріотичні заходи

До дня Конституції України
Що ви (не) знали про Конституцію України? До дня прапора України
Наступна учасниця нашого багатогранного проекту. Одним із організаторів на цей раз стала Бібліотека-філіал №42 Немишлянського р-ну. Введенская Вероника в проекте Молодые таланты Харькова ЦБ им.Д.И.Писарева
День Святого Валентина - це прекрасний привід висловити коханим людям свою вдячність і обожнювання. Дивіться підбірку до Дня всіх закоханих! День всех влюбленных или Как отмечают 14 февраля в разных странах мира
Лучшие мировые пары в истории и искусстве 10 НЕИЗВЕСТНЫХ ФАКТОВ про ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА!

Виставка-хоббі

"Наши руки не для скуки"
Презентація картин американського художника Томаса Кінкейда Презентація картин американського художника Томаса Кінкейда: "Зима: Різдвяний настрій" подарує Вам казкову феєрію зимових свят і зустрічей! Поспішайте побачити!
До 200-річчя від Дня народження Т. Г. Шевченка До 200-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка

Молоді таланти Харкова

Молодые таланты Харькова. Он-лайн проект

Перший учасник проекту - Даниило Векшин
Лиза Изотова "Молодые таланты Харькова" он-лайн проект

Другий учасник проекту Єлизавета Ізотова

Наша імідж-реклама

Реклама Библиотеки имени Д. И. Писарева Діяльність Центральної бібліотеки ім. Д. І. Писарєва
Реклама бібліотек Фрунзенського р-ну Реклама ЦБ 2015 р.
Реклама бібліотеки-філії №15, 2015 р. Реклама бібліотеки-філії №47
Реклама бібліотеки-філії №42 Реклама бібліотеки-філії №18, 2015 р.
До Всеукраїнського Дня бібліотек і бібліотечних працівників Библиотекари принимают поздравления с профессиональным праздником

Кiлькiсть переглядiв: 471

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.