/Files/images/2020tsb/digital-library-1.jpg Шановні читачі! Скористайтеся нашим електронним каталогом вже сьогодні!

Електронний каталог дає можливість здійснювати швидкий і якісний пошук літератури за різними параметрами, як наприклад: автор, назва документа, рік видання, мова, вид документа (книга, рукопис, збірник, дисертація, автореферат, журнал тощо), наявність електронної версії документа та базами даних.

Якщо ви не знайшли бажаної літератури в електронному каталозі, це не означає, що вона відсутня у фонді. В такому разі запрошуємо скористатись картковим каталогом, що розміщений на абонементі Центральної бібліотеки імені Д.І.Писарєва.

Інтернет-версія електронного каталогу постійно оновлюється.


/Files/images/2020tsb/anthonyfeaturedimage4web.jpg Для того щоб почати пошук потрібної Вам літератури введіть у віконечко пошуку ключове слово навпроти вибраного критерію: заголовок, автор, видавництво, рік чи ін. Натисніть клавішу «Шукати». Тоді перед Вами з’явиться список усієї знайденої літератури.

Аби дізнатися, чи наявна книга у фонді саме нашої бібліотеки (або іншої – потрібної), поставте галочку навпроти вибраної книги, а потім натисніть на клавішу «Екземпляри» під списком літератури. Тут можна побачити, у якій бібліотеці міста знаходиться книга та скільки є екземплярів доступних для видачі. Також зверніть увагу на клавіші поряд: коротка інформація, бібліотечний опис, пов’язані описи та горизонтальні зв’язки, які також можуть стати у нагоді та представити більш повну інформацію про даний документ.

Чотири клавіші зверху допоможуть зробити необхідні уточнення для подальшого пошуку, або ж розпочати новий пошук. Для зручності список обраних Вами книг можна роздрукувати.

Приємного пошуку!

/Files/images/2020tsb/кнопка ЕК.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1081

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.