Антуан де Сент-Екзюпері. Портрет письменника на тлі літака

До 120-річчя від дня народження чудового письменника і відважного льотчика Бібліотека-філіал №18 презентує новий відеоролик.

Антуан де Сент-Екзюпері - французький письменник і льотчик, який загинув при виконанні бойового завдання в 1944 році. В його долі багато незвично - його життя, робота, творчість, смерть і його письменницька слава. Чим більше часу проходить після його загибелі, тим він далі від забуття, тим помітніше його вплив на читаючу і мислячу молодь. До нього тягнуться насамперед ті, кого не задовольняє і відштовхує людиноненависницька, нігілістична реакційна література, хто не розбещений цинізмом, хто шукає сенс життя і тривожиться за долю культури в світі.

Два кращих твори Сент-Екзюпері «Нічний політ» та «Земля людей» свого часу отримали у Франції літературні премії («Нічний політ» - премію «Феміна» в 1931 році, «Земля людей» - Велику премію Французької академії в 1939 році) .

(Матеріал із джерела: https://md-eksperiment.org/post/20181214-zemlya-lyudej-sent-ekzyuperi)

Антуан де Сент-Екзюпері. Портрет письменника на тлі літака