Література до Дня памяті Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми відзначаємо героїчну і надзвичайно болісну для всіх дату – День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Саме цей день у 2014 році став найдраматичнішим і переломним етапом Революції гідності, днем масових розстрілів мирних демонстрантів у Києві. Своє життя віддали найкращі представники нації, більшість з них – молодь, ті, хто лише починав жити.

З нагоди Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні у Центральній дитячій бібліотеці Немишлянського району розгорнуто книжкову виставку "І біль не стихне у віках", на якій представлені книги, що висвітлюють події під час Революції гідності, розповідають про мужність і героїзм її учасників.

/Files/images/2023/1 цдб сотня 2.jpg /Files/images/2023/1 цдб сотня.jpg /Files/images/2023/1 цдб сотня 3.jpg

Книжкова виставка "Небесна Сотня. Герої нашого часу" підготовлена Центральною бібліотекою Немишлянського району також присвячена Дню Героїв Небесної Сотні та відкрита для перегляду. Завітайте до бібліотека та захопіть декілька для ознайомлення.

/Files/images/2023/сотня цб1.jpg /Files/images/2023/сотня цб2.jpg