Літні канікули із бібліотекою

Літо – це час, який потрібно провести із користю! Літні канікули із бібліотекою – це і майстер-класи, і перегляд мультфільмів гуртом, і чудові новенькі книги. Тому наші юні користувачі разом із своїми батьками завітали на креативний захід до Центральної бібліотеки Немишлянського району.

На творчому занятті діти вчилися виготовляли штучні квіти з паперових серветок. Створення штучних квітів - це захоплюючий творчий процес, який розвиває фантазію і дозволяє створювати дійсно унікальні і неймовірні речі!. Потім відпочивали та спілкувалися під український анімаційний казково-пізнавальний мультфільм «Моя країна Україна», виконаний в техніці пластилінової анімації. І як завжди, ознайомилися із новою, яскравою, літньою дитячою книжковою виставкою «Естафета книжкового літа». Діти разом із батьками захопилися переглядом яскравих книжечок та цікаво і весело провели час разом.

Наша бібліотека продовжує прививати любов до читання та книжок нашим маленьким та дорослим користувачам. Гасло цього літа для всієї сім’ї: «Менше ґаджетів – більше книг!».