Засідання творчого клубу "Юні хенд-мейдики"

5 січня у Центральній дитячій бібліотеці ЦБС Немишлянського району відбулося засідання творчого клубу "Юні хенд-мейдики" під час якого бібліотекарі провели майстер-клас "Зимова казка".

На заході діти отримали цікаву інформацію про полярне сяйво та його походження, навчилися зображати його за допомогою сухої пастелі, створювали різні кольорові відтінки, грали із світлом та тінями, щоб передати неповторну красу полярного сяйва на папері. Це була захоплююча і творча зустріч, під час якої діти дізналися не лише про саме явище, але й змогли самі втілити його власними руками.

Мастер-клас став чудовою нагодою для маленьких користувачів бібліотеки виявити свою фантазію та пізнати незвичайні та запаморочливі красоти нашої планети. Центральна дитяча бібліотека завжди надає перевагу таким цікавим заходам та надихає дітей відкривати нові горизонти та розкривати свої таланти.

/Files/images/1_2024/1_kv_2024/Хенд-мейд 2.jpg /Files/images/1_2024/1_kv_2024/Хенд-мейд 3.jpg /Files/images/1_2024/1_kv_2024/Хенд-мейд 1.jpg