Захід для дітей «Школа магії і чарів, або корисні розваги в бібліотеці»

Щороку 17 січня в усьому світі відзначається День дітей-винахідників. Тому у бібліотеці-філії №42 для дітей Немишлянського району відбувся захід «Школа магії і чарів, або корисні розваги в бібліотеці».

Ведучі доводили школярам, що наука це цікаво, і познайомили їх з простими та ефектними дослідами з хімії та фізики. Можливо, саме ці хлопчаки та дівчата в майбутньому винайдуть щось надзвичайно корисне. Адже маленькі українці дуже здібні та талановиті і , як усі діти – великі творці та вигадники!

Бібліотека захопила юних користувачів своїми заняттями та отримала багато позитивних відгуків від батьків та діточок.

Відео заходу можна переглянути за посиланням:

/Files/images/1_2024/1_kv_2024/Знімок екрана 2024-01-26 093040йй.jpg