Захід для дітей – мовно-ігровий калейдоскоп "Нас єднає мова"

20 лютого у Центральній бібліотеці ЦБС Немишлянського району до Міжнародного дня рідної мови пройшов пізнавальний та веселий захід для дітей – мовно-ігровий калейдоскоп "Нас єднає мова".

Діти переглянули цікавий відеоролик про мову та розважилися мультфільмами: "Лепетуни» та "Говоримо українською". Слухали запальну гумореску Павла Глазового – "Кухлик".

Також присутні виконували різні ігрові завдання: грали у гру "Знайди імена в словах", відповідали на запитання бліц-вікторини та брали участь у конкурсі "Допиши вірша".

Наприкінці заходу діти познайомилися із літературою з виставки та взяли деякі книжечки додому. Корисно та цікаво у бібліотеці відзначали День рідної мови!

/Files/images/1_2024/1_kv_2024/Знімок екрана 2024-03-01 130146.png