Захід для дітей «Наші пернаті друзі»

1 квітня до Міжнародного дня птахів у Центральній бібліотеці ЦБС Немишлянського району пройшов захід для дітей «Наші пернаті друзі».

Мета заходу: допомогти сформувати уявлення про світ птахів, навчити дітей вдумливо та дбайливо ставитись до навколишнього середовища, розвивати спостережливість, інтерес до пізнання тваринного світу та допитливість.

Присутні дізнавалися цікаві факти про птахів, розтлумачували значення слова "мурмурація", пригадували, які птахи перелітні, а які осілі; й розгадували веселі загадки про пернатих. Діти познайомилися із неймовірними яскравими та пізнавальними книжками про птахів з виставки: «Червоною книгою України», енциклопедіями та журналами про природу "Колосок".

Разом із бібліотекарем дітлахи робили птаха-оріґамі. Усі роботи прикрасили книжкову виставку, присвячену Дню птахів. Також діти розважились грою-пантомімою "Політ птаха", на якій треба було фантазувати, щоб зобразити качку, павича, чаплю, сову, зозулю та ін. Юні користувачі бібліотеки чудово провели час й поповнили скарбничку своїх знань про природу.

/Files/images/1_2024/2_kv_2024/1.jpg /Files/images/1_2024/2_kv_2024/2.jpg