Тиждень присвячений Дню дитячої книги

Наприкінці березня в усіх дитячих бібліотеках України щороку проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. А другого квітня, в день народження Ганса Крістіана Андерсена відзначається міжнародний день дитячої книги. Це свято привертає увагу всіх дітей та їх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів.

З 26 березня по 2 квітня у бібліотеці-філії №42 для дітей ЦБС Немишлянського району пройшов тиждень присвячений Дню дитячої книги «У чарівний світ розкритої книги всім доступний вхід».

Книга відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості. Це свято книги, дитинства та магії казки.

Потрібно обов’язково прищеплювати любов дитини до книги як джерела знань, бо вона допомагає виховувати доброту, чуйність, розвивати спостережливість, логічне мислення , почуття гумору. Нерідко книга, прочитана ще в дитинстві, залишається в пам’яті на все життя.

/Files/images/1_2024/2_kv_2024/Знімок екрана 2024-04-02 164130.jpg