Бібліотека вдячна


Висловлюємо подяку Хомутинніку Віталію Юрійовичу, народному депутату Верховної Ради України, голові Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, а також усій його команді.

/Files/images/лист.png


Центральна бібліотека імені Д. І. Писарєва дякує нашу постійну читачку Лізу Ізотову за активну плідну співпрацю, участь в On-line проекті "Молоді таланти Харкова" та надання дуже своєрідних робіт. А так само висловлюємо сподівання на подальшу спільну роботу і бажаємо успіхів у її творчості.

/Files/images/222.jpgХомутинніку Віталію Юрійовичу

народному депутату Верховної Ради України, голові Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики

/Files/images/5700000-300x200.jpg

... а також усій його команді висловлюємо подяку за надану допомогу та підтримку Центральній бібліотечній системі Фрунзенського району ім.Д.І.Писарєва. За розуміння та потрібний бібліотеці подарунок, що дозволить нам працювати продуктивніше та якісніше.

А також висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці і в майбутньому ми також можемо розраховувати на Вашу допомогу.

Щиро вдячні Вам за те, що Ви не шкодували сил і часу й завжди спрямовували свій талант на досягнення успіху в нашій спільній справі.


Висловлюємо подяку Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці за навчання!

/Files/images/6897432.jpg


Висловлюємо подяку Харківській державній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка, за змогу прийняти участь, за нагороди, за отриманні безцінні знання у Третій Всеукраїнській Школі бібліотечного журналіста!

Окремо, хочеться подякувати керівнику і модератору курсу, а також автору ідеї Школи, викладачу – заступнику директора з наукової роботи ХДНБ ім.В.Г.Короленка Людмилі Володимирівні Глазуновій.
/Files/images/IMG_0739.JPG
/Files/images/DSCN9468.JPG /Files/images/DSCN9690.JPG /Files/images/DSCN9781.JPG /Files/images/DSCN9738.JPG

Висловлюємо подяку Харківській обласній бібліотеці для юнацтва за змогу прийняти участь та зайняті призові місця у конкурсі "Книга, що народжує мрію"!

А також дякуємо нашому активному читачеві Данилі Векшину за учать в цьому конкурсі та співробітництво!

/Files/images/2vzezm8C0CQ.jpg /Files/images/mKA-3DYEdjA.jpg

/Files/images/даня.jpg


Ваші відгуки

http://linoit.com/users/PisarevLibrary/canvases/job

Кiлькiсть переглядiв: 466

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.