Історія бібліотеки-філіалу №47

Історія нашої бібліотеки почалася в далекому 1963 році в невеликому фінському будиночку в приватному секторі по вул. Моторна 10 Фрунзенського району. У 2004 році нам виділили нове приміщення за адресою вул. Тракторна 12-а. Після капітального ремонту бібліотека відкрила для читачів свої двері і плідно працює для вас до сьогоднішнього дня.
Наш фонд становить 30 000 одиниць, ми обслуговуємо 2 тис. 800 читачів. До ваших послуг 2 відділу (абонемент і читальний зал), 3 комп'ютери з безкоштовним інтернетом, вільний доступ до Wi-Fi. Наші бібліотекарі завжди готові вам допомогти, підказати, дати пораду. Регулярно ми проводимо цікаві заходи, приурочені до актуальних подій.
Бібліотека співпрацює зі школами та гімназіями району: №21, №24, №49, №72, та дошкільним навчальним закладом, який розташований на території шклоли №21.